2726
عنوان

پشت سر حرف زدن جاری و خواهر شوهر و مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 3399 بازدید | 29 پست

عزیزم تو هم با سیاست رفتار کن یه روز که میری تحویلشون بگیر باهاشون کم کم گرم بگیر خواهر شوهرتا دعوت کن کافی شاپ براش کادو بخر اونا هم کم کم رفتارشون عوض میشه خودتا هم یکم براشون بگیر زیاد نرو بیا در هفته ۱ بار یا ۲ بار بعدم خاله من یه چیزی هنیشه بهم میگه جاری اخرشم خودتا بکشی جاریه پس باهاش گرم نشو راست میگه 

افرین بهت باید مهم نباشه کین اخه مهم باشن 

بخدا اصلا برام مهم نیست همین جاریم که میگم موذیه نه یکبار نزدیک ۱۰ بار پشت سرم بد گفته و الکی ازجانب من یه مشت دروغ تحویل اینو واون داده  منم فقط سپردمش بخدا راسته میگن شمع آدم دروغگو تا غروب روشنه فقط الان جاری کوچیکم ومن هردوشناختیمش وهردومون ازش فاصله گرفتیم ولی خب صمیمیت با جاری چه جاری خوب وجه جاری بد اصلا درست نیست ولی من ادمی هستم که سرم به کار خودمه ولی این همش خاله زنکه و دنباله اینکه همه روبه جون هم بندازه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو هم با سیاست رفتار کن یه روز که میری تحویلشون بگیر باهاشون کم کم گرم بگیر خواهر شوهرتا دعوت ...

اشتباه کردم

بنظرت میشع جمع کرد؟

بعد مشکل خواهرومادرشوهرم هس اونام هرچی ک من گفتمو میرن بهش میگن

خوششون نمیاد ما باهم خوب باشیم

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2728
بخدا اصلا برام مهم نیست همین جاریم که میگم موذیه نه یکبار نزدیک ۱۰ بار پشت سرم بد گفته و الکی ازجانب ...

واقعا خیلی بی فرهنگه

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
باز دیر نشده بازمیتونی خیلی چیزارو درست کنی

دلم میخواد بیام بیرون از این منجلاب

بعد هرچی پیش خواهرومادرشوهرم گفتم اونام رعتن ب جاری گفتن

میدونید من شروع کننده نبودم اصلا نقطه بودم در برابر حرفای دوطرفشوت مشت سر

ولی من سوختم

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
اشتباه کردم بنظرت میشع جمع کرد؟ بعد مشکل خواهرومادرشوهرم هس اونام هرچی ک من گفتمو میرن بهش میگن خ ...

خوب تو وقتی دعوتشون میکنی یا میبریشون بیرون اصلااااا از جاریت حرف نزن سیع کن گذشته را فراموش کنن و درمورد خودتون بیشتر حرف بزن احترام بزار یه مدت طول میکشه ارام ارم جلو برو یه هو که میخوای جلو بری درست نمیشه زمان میبره همیشه  کم رفتا امد کن که سبک هم نشی 

دلم میخواد بیام بیرون از این منجلاب بعد هرچی پیش خواهرومادرشوهرم گفتم اونام رعتن ب جاری گفتن میدون ...

ببین عزیزم فقط خودت باش راستی و درستی و صداقت همیشه پیروز بوده دیر یا زود خود واقعیشو نشون میده کاری که دلت میگه روبکن اصلا وارد فاز رقابت و حسادت و چشم وهم چشمی باجاری نشو 

خب شمام موقع دعوا خودتو کشیدی کنار مطمینی همه چی رو تعریف کردی  الانم ول کن بیخیالشون باش&nbs ...

اره من اول افتادم باجاری دیدم اوه خیلی روانیه کسبدم کنار بعد دیدم رفته اون حرف زده منم هی گفتم  

دلم میخواد بیام بیرون از این منجلاب بعد هرچی پیش خواهرومادرشوهرم گفتم اونام رعتن ب جاری گفتن میدون ...

ببین من درکت میکنم واس من بدترازشما پیش اومده ولی اصلا حال ندارم تایپ کنم نصف تایپ کردم پاکیدم چون واقعا اعصابم بهم میریزه بخوام کاراشونو بگم و بگم چه بلایی که سرم نیاوردن... یعنی هرکاری کردن که خوردم کنن هرکاری کردن که خرابم کنن که تا چن سال موفق شدن ولی بعد اون تاحدودی برملا شد.فقط تاحدودی ولی همونم واسم کلی بود...این مابین خیالم راحت بود که همسرم همه چیو درجریان بوده و میدونسته که حتی سرسوزنی من مقصر نبودم..مهم هم همین بوده بقیه رو سپردم ب خدا و وجدان خودشون...اگه بهت یچیزایی گفتم انجام بده سرتجربه س گلم مطمئن باش جواب میده

ببین من درکت میکنم واس من بدترازشما پیش اومده ولی اصلا حال ندارم تایپ کنم نصف تایپ کردم پاکیدم چون و ...

حتماسعی میکنم انجام بدم

ممنون از راهنماییت

بازم اگه تونستی راهنماییم کن

ک بتونم ارامش خودمو حفظ کنم و هیچی نشون ندم و..

حتماسعی میکنم انجام بدم ممنون از راهنماییت بازم اگه تونستی راهنماییم کن ک بتونم ارامش خودمو حفظ ک ...

به درد تو گرفتارم دوستم 😂

چیشد موفق شدی؟؟من قصد قیچی کردنشو دارم نمیشه مثل کنه چسبیده

با اینکه داستان منو بد نوشتی اما تو هنوزم خدای خوب منی:)🍂
2706