2410
2553

سلااام

من کلا خیلی خانواده شوهرم اذیتم کردن بعد پارسال که جاری دار شدم اول فک کردم دیگه ی دوست پیدا کردم باهاش یهو خیلی صمیمی شدم بعد دیدم اوه یسره داره باشوهرومادرشوهرم دعوا میکنه خودمو کشیدم کنار

اونم دید من خودم تو دوستی باهاش کنار کشیدم هرچی من گفتم و خودش گفته رفته بود به مادرشوهرم اینا گفته بود

خانواده شوهرم از همیشه با من بدتر رفتار میکردن تا ی روز خواهرشوهرم همه چیز رو بهم گفت و منم نمیدونم درست یا نادرست زدم زیر حرفااااااا

بعد دگه هی تیکه شو بهم میندازن

الانم جاریم از اون رفتارا دست برداشته و دعوا نمیکنه و باسیاست شده و درست رفتار میکنه راهشم دوره کلا تحویلش میگیرن تا اینکه دارم میبینم میشینن پشت سرمن حرف میزنن

همش دارن پشت سرم بدگویی میکنن جاریم باهاشون یکی شده

و چون خیلی باهاشون دعوا کرده ازش حساب میبرن و همش میخوان جلوش کلاس بزارن همه نوکرشن

مثلا الان خواهرشوهرم شیرینی میخواد بپزه ک اونا میان داسته باشه

و برای کارا همش ب من میگن

چکار کنم ک درست بشه من میدونم اشتباه کردم الان بنظرتون چجور باشم چکتر کنم

هم حس شدید حسادت دارم  هم واقعا دلم نمیخواد اینجور راجع بهم فکر کنن

حسادت چون جاریم هزار نفرو داره ولی بازم اینا بااونن

ولی من غریبم اینجا و تنها

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

مگه نگفتن هیچ وقت جاریو دوس خود ندونید؟ 

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه نگفتن هیچ وقت جاریو دوس خود ندونید؟ 

اتفاقا همینجا هزار نفد بهم گفتن میدیدمش گول میخوردم بشدت گرم میگیره با ادم

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2720
اتفاقا همینجا هزار نفد بهم گفتن میدیدمش گول میخوردم بشدت گرم میگیره با ادم

چقد با سیاست بوده وای وای

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
متاسفانه اشتباهای بدی کردی! باهاشون یه جا زندگی میکنی یا فاصله داری؟

همسایه نزدیکیم

منتهی جاریم ی شهر  دیگه اس ک دوساعتی باما فاصله داره بخاطد کارشوهرش

مادرش خونش همین شهر خودمونه

خودت باش عزیزم..واست رفتار هیچکدوم مهم نباشه. اگه هم رفتی خونشون کاری که دل خودت میخاد رو انجام بده ن هرکی گفت بگی چشم..ولی احترام بهشون بذار ازطرفی سنگین تا کن. تا چیزی نپرسیدن جواب نده. تو بحثایی که ازت نظرنخواستن شرکت نکن. اگه ت جمعشون دعوتت نکردن نرو.خودت رو اون لحظه باچیزای دیگه سرگرم کن که متوجه بشن واست اون جمع ارزشی نداره که خودت رو درگیرکنی که ازچی میحرفن...خونت هم میان سنگین برخورد کن درعینه حال مهمون نواز باش... خلاصه متوجه میشن فلانی احتراممونو داره ازهمه بابت باهامون خوبه ولی چرا مثل قبل نیس؟؟؟ کم کم بهت اعتماد میکنن. هرزمانم ازت چیزی ازدیگران پرسیدن خودت رو ب اون راه بزن یا بگو نمیدونم. تابفهمن که اهل غیبتم نیستی تایکی گفت فلانی فلان حرف رو زد باور نکنن بگن که فلانی اهل اینجور حرفا نیس...خیلی چیزا بهت ربط داره عزیزم 

2714
چقد با سیاست بوده وای وای

خیلییییییی

ببین اولش با دعوا شروع کرد و گقت اگه بخوانم نگهم میدارن از این ب بعد بیشتر حرمت بهم میرارن

من تو دلم مسخرش کردمگفتم مگه میشه با دعوا درست شه همه چی

دیدم شده دیگه

الان میزارنش رو سر

بااینکه همین الانم یسره بهشون دروغ میگه ولی احترامش دارن

جاری منم همینه با این تفاوت که دوبهم زن هم تشریف داره ما سه تا جاری هستیم الکی از زبون من یه مشت چرت وپرت تحویل جاریم کوچیکم داده بود تا ما رو باهم دشمن کنه منم باکوچیکه صحبت کردم وسوتفاهما برطرف شد و اونم که قصد وبهم زنی داشت رو سپردم بخدا جاریم کمبود داره بخاطر همینم دوست داره همه رو باهام دشمن کنه ازاینورهم وقتی می بینه من محلش نمی زارم فقط سیل احترام وعزت و مهربونی رو به خواهرشوهر ومادرشوهرم میکنه که با اطمینان ۱۰۰ درصد میتونم بگم ازته قلبش نیست  وهمش چاپلوسیه ولی خواهرشوهر ومادرشوهرم همون محبت الکی اونو باوردارن و براشون عزیزه برا منم اصلا مهم نیست همین که خدا هوامو داره کافیه 

خب باز خوبه که تو یه خونه نیستین.همسرت پشتته؟یا طرف خانوادش؟

پشت منه کامل از همه چی خبر داره ک من چکار کروم

خیلییییییی ببین اولش با دعوا شروع کرد و گقت اگه بخوانم نگهم میدارن از این ب بعد بیشتر حرمت بهم میرا ...

ی روزی چهره اونم میبینن نگران نشو از مادر شوهرم چقد دور باشی بهتره بخداااا

جاری منم همینه با این تفاوت که دوبهم زن هم تشریف داره ما سه تا جاری هستیم الکی از زبون من یه مشت چرت ...

افرین بهت باید مهم نباشه کین اخه مهم باشن 

خودت باش عزیزم..واست رفتار هیچکدوم مهم نباشه. اگه هم رفتی خونشون کاری که دل خودت میخاد رو انجام بده ...

من اشتباه زیاد کردم تاالان

تا خواهرشوهدم گفت فلان

من همه حرفی ک جاری گفته بود بهشون گفتم حتی بعدا ادامه دادم

اخریش چند وقت پیش داشتن ازش تعریف میکردن بابت کادو بعد من سریع گفتم ن اون نخواسته بخره براتون خودم دیدم و.....

از شدت حسادت بهش اینجوری شدم

پشت منه کامل از همه چی خبر داره ک من چکار کروم

خب خداروشکر.اول سرسنگین شو.کم برو .کم دعوت کن.واسه خودت و همسرت احترام بیشتری قائل شو.خیلی باکلاس شو.مثلا میری بشین تکون نخور.پاتو بنداز رو پات و...قلمبه سلمبه حرف بزن.چای اوردن بگو مچکرم! و....

یه کم طول میکشه تا اثر کنه و احترام بذارن.اولش بهت زده میشن ممکنه واکنش نشون بدن ولی اگه شما به احترام به خودتون ادامه بدی اثرشو میبینی

من همین یه دونه ام!
2706