2737
2734
عنوان

باردارم ولی نگرانم

327 بازدید | 46 پست

سلام خانومای مهربون

دوستان من یک هفتست پریودم عقب افتاده

پریشب بیبی چکام مثبت شدن

دیروز آزمایش خون دادم بتام خیلی زیاد بود ۱۸۰۰۰

دکتر برام سونو نوشت گفت شاید مولار باشه

رفتم سونو خدارو شکر مولار نبود ۴‌هفته و ۵ روز تشخیص داد و فقط ساک بارداری ۸ میلی دیده شد

حالا همش نگرانم که چرا انقدر بتام بالا بود

علائم هم خیلی ندارم بجز درد کم سینه ها خیلی کممممم

حالت تهوع اصلا ندارم

یکمم زیر دلم درد میکنه و کمرم

کسی بوده بتاش انقدر بالا باشه؟؟؟؟

خدایا امیدم تویی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مبارکت باشه عزیزدلم انشالله که چیزی نیس نگران نباش

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

بتات بالا نیست خوبه که بعدم وقتی سونو رفتی ساکو دیدی و داخل رحمی هم که هست دیگه چرا نگرانی استرس برات خوب نیست 

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘

اینقد نگران نباش دکترا عادتشونه ته دل خالی کنن منم بعد 4 روز ازمایش 14000بتام بود گفتن کمه و شاید حاملی خارج رحم باشه  درصورتی که اصلا مشکلی نداشتم علایم مثل شما بود ویارم از هفته 7 و8 شروع شد تا میتونی به تغذیه خوب برس تا ویارت شروع نشده

می رقصانم زندگیم را بساز خودم    هیچوقت از خدا ناامید نشید معجزاتش به موقع تو زندگیتون رخ میده
2738
اینقد نگران نباش دکترا عادتشونه ته دل خالی کنن منم بعد 4 روز ازمایش 14000بتام بود گفتن کمه و شاید حا ...

برای شماهم مثل برای من زیاد بوده 

هیچ علائمی ندارم اصلا

دکترم خیلی ترسوند منو تا سونو رو بردم گفت تو جزو نادراتی که انقدر بتات بالاست😢

خدایا امیدم تویی
بتات بالا نیست خوبه که بعدم وقتی سونو رفتی ساکو دیدی و داخل رحمی هم که هست دیگه چرا نگرانی استرس برا ...

بیشتر استرس دارم نکنه بتام بالاست پوچ شه همینجا خوندم بتا بالا بوده پوچ شده اخه من یک سال و نیمه اقدامم

خدایا امیدم تویی
2706