2733
2734
عنوان

ازدواج دختر با پسر کوچیکتر از خودش

| مشاهده متن کامل بحث + 777 بازدید | 65 پست
خودم هم میخندم خخخخخخ مرد جماعت هرچی مامانشون بهشون کم داده روی ما جبران میکنن الان هم شل شل شدن داغ ...

مال ما برعکسه مارو شل و شل کردن!😅

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍

چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از آموزشها.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا سلیقه ی شخصیتون بعنوان پیشنهاد مطرح میکنید؟

اگه هر دو بالای سی سال باشن و عاقل بازم خانم میخاد مادری کنه یا اقا بچه است و خانم باید بزرگش کنه؟ 

این اصطلاحات توهین امیز چیه میگید ؟ زن و شوهر میگید بچه بزرگ کردن مادری کردن و ...

2728

هر زن و مردی اختصاصا باید بررسی بشن که مناسب هم هستن یا نه؟

اونم توسط متخصص

شما چه میدونین دختره از لحاظ زیبایی خیلی بهتر از پسر نباشه؟

تا حرف سن بالای دختر میشه همه ذهنتون میره سمت زود شکسته شدن زن.

اینا فکرای که صدا سیما میکنه تو سرتون.همون صدا سیما که تبلیغ چند همسری میکنه اونم قبول دارید؟؟؟

سلام. دختر بجای اینکارا  حواسش به نوع نگاهش به همسرش باشه. از بالا بهش نگاه نکنه. تاییذ کنه هم ...

یعنی چطوری مادر نباشیم؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
یعنی چطوری مادر نباشیم؟

مادرها. 

بکن و نکن زیاد میگند. 

دستور زیاد میدند. 

مدام چک میکنن. 

مدام تذکر و یاد اوری میکنند. مثلا قبض رو دادی؟ چک داری. کرایه خونه یادت نره. 

اینها کار مردانه است نباید همسر دخالت بکنه. 

مادرها کجا بره کجا نره زیاد میگن. 

مادرها ايراد گیری ذارند. 

ساعتها تلاش میکنند بچه اشون رو بیدار کنن بره دنبال کارش. 

همسر نباید این کارهای مادرانه رو انجام بده. باید رفیقرباشه باید معشوقه باشه. 

من مراجع دارم از بس مادری کرده شوهرش دو ساله باهاش رابطه جنسی نداره. چون مردها از رابطه داشتن با زنهای مادر خوششون نمیاد. 

شما اگر با رفیقت هم خونه باشی. چکار میکنی؟ همون طور با همسرت باید باشی. 

ما با مرد همسایه چطور صحبت میکنیم؟ 

آیا با همسرمون هم مودبیم؟ 

ما متاسفانه با عزیزانمون بی ادبانه ترین نوع گفتگو رو داریم. وبا غریبه ها مودب و محترم. 

اینها باعث ورود هووو ست. 

من درس هوو شناسی میدم به شاگردام 😂. 

ببینید یک هوو چکار میکنه؟ 

مودبه. به خانواده همسر احترام میذاره. به زن اول احترام میذاره. 

مرد میگه کار دارم میگه باشه. 

مرد میگه پول ندارم میگه فداسرت فقط باش😀. 

من شاگرد دارم خودش هووست. کلی ازش یاد گرفتم. واقعا رفییقه و معشوقه است. 

معلم مشاورم. کانال تلگرامم @ati_ara_97 
2738
مادرها.  بکن و نکن زیاد میگند.  دستور زیاد میدند.  مدام چک میکنن.  مدام تذکر ...

ممنون گلم از وقتی که برام گذاشتی. براتون صلوات میفرستم❤❤

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
مادرها.  بکن و نکن زیاد میگند.  دستور زیاد میدند.  مدام چک میکنن.  مدام تذکر ...

ببخشید بی زحمت اگر امکانش هست میتونید طرز برخورد با پسره ۶ساله قلدر و عصبی  رو بهم یاد بدید؟ پسرم برای منو وپدرش و همچنین قل خواهرش خیلی قلدر بازی و رییس بازی درمیاره و اگر توهرمسابقه یا مسیله ای اول نباشه و حرف حرفه خودش نباشه یورش میاره سمت منو باباش و کتکمون میزنه

ببخشید بی زحمت اگر امکانش هست میتونید طرز برخورد با پسره ۶ساله قلدر و عصبی  رو بهم یاد بدید؟ پس ...

پسرتون الگو داره. یا شما یا پدرش. 

داره تقلید میکنه. 

کمال طلب شده. حتما زیادی تشویق میشه. و از نقد میترسه. بخاطر همین غلدری میکنه. 

در مقالات جدید میگن نه تشویق و نه تنبیه. 

تو خونه کمتر دستوری حرف بزنید. از روش گزینه دادن استفاده کنید. 

مثلا درمورد غذا بهش دوتا گزینه بدیذ. و بقیه مسائل. 

اینطوری محدود میشه. البته نامحسوس. 

پسرتون الگو داره. یا شما یا پدرش.  داره تقلید میکنه.  کمال طلب شده. حتما زیادی تشویق میش ...

منو پدرش ارومیم و صبور اتفاقا و دست بزن نداریم ابدا. ولی درست‌میگید.‌خیلی تشویقش میکنیم بخاطر هوش بالاش. نسبت به قل خواهرش  خیلی باهوشه. هوشش قشنگ هوش یه پسره ۹ساله هست. میشه بگید قدم های اول باید چکار کنم؟ توروخدا ببخشید مزاحمت شدم. براتون ۳۰تا صلوات میفرستم به نیت حاجت رواییتون❤❤ خیلیی تودردسر افتادم با این قلدر بازی ها و یورش اوردنش. میگه حرف حرفه خودمه😞

منو پدرش ارومیم و صبور اتفاقا و دست بزن نداریم ابدا. ولی درست‌میگید.‌خیلی تشویقش میکنیم بخاطر هوش با ...

خواهش میکنم. 

بی توجه باشیذ. دیگه درمورد هوشش اینها عکس العمل نشون ندید. این در آینده بهش آسیب میزنه که خودش مدام بالا ببینه. چون همیشه باهوش تری هست. اونوقت سرخوذده میشه. 

تشویق ها رو کم کنید. سکوت کنید. اصلا صحبتی نکنید. کم کم متوجه میشه که با کارهای بدش نمیتونه توجه شما رو جلب کنه. مراقب دخترتون باشید. و تلاش کنید که هیچگونه تاییدی نکنید کارهاش رو. حتی نقد هم نکنید. 

قانون بذارید. کار غلط کرد به اندازه سنش محرومش کنید از چیزی مثل تلویزیون. یا مهمونی. یابازی. یا تفریح. 

و حتما سر حرفتون باشید. تحت هرشرایطی محکم باشید. کوتاه نیایید چون یکبار کوتاه اومدن همه چیز رو خراب میکنه. 

مقتدر و محکم باشید. و اینکه محرومیت ها در حد سنش باشع و از چیزای طبیعی محروم نکنید مثل غذا خوردن و غیره. 

مثلا اگر دو ساعت کارتون میبینه. کار بد کرد یک ساعتش کنید و مقاومت کنید. 

کار بد دومم کرد دوباره نیم ساعت کم کنید. 

البته چون دو قلو هستند نیاز به مشاوره رفتن دارید. که متعادل برخورد کنید. 

خواهش میکنم.  بی توجه باشیذ. دیگه درمورد هوشش اینها عکس العمل نشون ندید. این در آینده بهش آسیب ...

خیلی خیلی خیلی ممنون گلم❤❤❤❤خیلی کمکم کردی🤩.‌ با اجازتون شات گرفتم که برای پدرش هم بخونم هماهنگ باهم جلو بریم. مشاوره هم بعد از کرونا حتما میریم.چشم

2706