2410
2553
استرس دارم 😭میترسم ضایع بشم

نه نترس.من فک کردم باید بار اول بگم بدشد.توبارسوم بگو.مهرصیغت چیه؟

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بااجازه اونا ازشما بله میگیرن ینی باید اونا رضایت اعلام کنن ک بله شماقبول باش البته اگ پدرتون زندن ب ...

چقدسختش میکنی پدرش درجریانه دیگه.بله رو که باید ایشون بده

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2456

یعنی باید حتما چند کلمه عربی خونده بشه تا زن و مرد با هم همسر بشن؟پس اجداد ما ۳۰۰۰سال پیش چنین چیزی نداشتن بنابر این همه ما حرامزاده هستیم؟ جواب سادست تا عشقی نباشد تمام این رسمی کاری ها باطله لطفا عمیق فکر کنید

با تشکر مدیریت سایت

من امده ام بعدازترکوندن‌چندتا کاربری 😅😅😅
2714
چقدسختش میکنی پدرش درجریانه دیگه.بله رو که باید ایشون بده

عزیزم سختش نمیکنم پدرشون اونجاتوجمعن میدونم خبرداره عاقد از پدرشون اجازه میگیره دختر نود سالشم باش پدرش زنده باش بااجازه پدرفقط میتونه ازدواج کنه 

یعنی باید حتما چند کلمه عربی خونده بشه تا زن و مرد با هم همسر بشن؟پس اجداد ما ۳۰۰۰سال پیش چنین چیزی ...

چه ربطی داره حالا اینا یه رسم و رسوماته شما ازدواج سفید کن کسی کاری نداره اصن. ازدواج نکن برم زیر یه سقف با کسی ک دوسش داری 

2706