2733
2739
عنوان

مشکل در زندگی زناشویی

505 بازدید | 31 پست

مردی 32 ساله هستم . 2 ساله از ازدواجم میگذره . زنم اصلا به من و خونه و زندگیش نمیرسه . از وقتی خونه خریدم و خونه رو بخاطر کمک پدرم بنام پدرم گرفتم . زنم از اون روز اصلا به من و خونه و زندگیش نمیرسه . خونه مثل آشغال دونی شده . از طرفی وقتی میرم سمتش میگه خستم و از این جور حرف ها . پیش مشاور رفتیم . هیچ تاثیری نداشته . خواستم جدا بشم . بخاطر قومیت زنم ، من رو به مرگ تهدید کردن . قبل ازدواج چه حرف های قشنگی میشنیدم . الان فقط دلم میخواد بمیرم . همه حرف های قبل از ازدواج دروغ بود . واقعا نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خانمت هورموناش بدجور بهم ریخته بره ازمایش بده احتمالا کمبود ویتامینم داره

یعنی از 4 ماه بعد از ازدواج هورمون هاش بهم ریخته ؟ یعنی الان 2 ساله هورموناش بهم ریختن ؟

2738
یعنی از 4 ماه بعد از ازدواج هورمون هاش بهم ریخته ؟ یعنی الان 2 ساله هورموناش بهم ریختن ؟

خب مشکلش چیه

اگه اول خوب بوده الان اینجور شده حتما یه دلیلی داره

خیانتی چیزی دعوایی نداشتین؟

از یه نظر حق داره چرا به اسم پدرتون اخه

شما اکه 20 میلیون پول داشته باشید و پدرتون 500 میلیون بهتون کمک کنه . خونه رو بنام کی میکنین ؟

بعدش هم وقتی 4 ماه بعد از عروسی چپ میره و راست میاد میگه مهرم رو میخوام . شما چیکار میکنین ؟

پدرتون کمک شما کرده خونه خریدید نه آقای محترم با کمک شما پدرتون خونه خریده منم جای خانم شما بودم اصلا خودم میرفتم تحملتم نمیکردم

احتمال زیاد دلیلش همون خونه است که به نام پدرتون کردین 

پدرتون کمک کردن باید به میزان کمکشون به نامشون میکردین 

همسرتون هم هیچ وظیفه ای برای نظافت ندارند. می تونید کارگر بگیرید

در رابطه هم باید دلش رو بدست بیارید به هر حال با این کار به نام زدن از نظر احساسی کلا از دست رفتن که رفتارشون اینطور شده

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706