2733
2734
عنوان

هفت تا هشت روز جهنمی!

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 41 پست
ی چیز بگم ازدواج کلا از تصورات عاشقانه و احساسی ی دختر با رویاهای زیبا متفاوت پس رویاپردازی ک بعد ...

مطمئن باش با وجود اینکه میگی خودخواهن، بازم ازدواج رو انتخاب می کردی.... 

ممکنه از انتخابت پشیمون باشی.... ولی برای دل خودت هم شده سرکوب همیشگی عواطف و احساسات رو نمی خوای....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره والا بخدا مجردی بهتره حد اقل خودتیو خدا 

ماها توو حالت مجردی اجباری هستیم.... راه دیگه ای بجز مجرد موندن و تحمل کردنش نداریم.... 

۳۵ سالگی و مجردی چیزی شبیه یه شوخیه خیلی ترسناک و زشته گاهی....

در دوره قاعدگی من ک همسرجان جرات نمیکنه خورده فرمایش داشته باشه چون کلا بداخلاق و عصبانیم و تازه ب ...

می دونی که هست... می دونی که تووی زندگیت وجود داره.... می دونی حالتت طوفانی هست که دیر یا زود فروکش میکنه و بعد دوباره آسمان وجودت آفتابیه..... 

من می دونم طوفان درونم فروکش هم کنه، بارم آسمان زندگیم ابریه..... پر از تنهاییه....

2728
ماها توو حالت مجردی اجباری هستیم.... راه دیگه ای بجز مجرد موندن و تحمل کردنش نداریم....  ۳۵ سا ...

ببین همه ازدواج و مستقل شدنو دوست دارن ولی بخدا ازدواج فقط اگه همه چیش عالی باشه خوبه..یه ازدواج نا موفق و یا حتی معمولی ارزش نداره..تو مجردی مستقل باشی و راحت زندگی کنی بهتره تا اقا بالاسر داشته باشی و هزارتا دردسر دیگه و گاهی پشیمون بشی از ازدواجت...وجود یه مرد کنار ادم به دردسراش نمی ارزه..البته میگم ازدواج موفق خیلی خوبه

مطمئن باش با وجود اینکه میگی خودخواهن، بازم ازدواج رو انتخاب می کردی....  ممکنه از انتخابت پشی ...

ن من کلا اهل سرکوب احساساتم نیستم

بشدت فکرم گیر کنه ب چیزی ک دوست ندارم کلید میکنم روش

منظورم کلی بود ک تصور ادمها در اکثریت ب ازدواج غلط

احساسی و رویا

واقعیت در طولانی مدت کلا چیز دیگه ای نشون ادم میده

کلللللل مردها از دوره قاعدگی زنها متنفرن

بخاطر خودشون

والا منکه مشکلی ندارم

راضیم هستم تو دوره قاعدگیم از همه چی

خخخخخ

می دونی که هست... می دونی که تووی زندگیت وجود داره.... می دونی حالتت طوفانی هست که دیر یا زود فروکش ...

دخترجون نگو این حرف

ماهم عین تو این دوران گذروندیم

ایشالا توام ی ازدواج سالم و خوب میکنی

بعد ب این حس الانت میخندی

ب زودی

ببین همه ازدواج و مستقل شدنو دوست دارن ولی بخدا ازدواج فقط اگه همه چیش عالی باشه خوبه..یه ازدواج نا ...

باور کن منم موافق ازدواج از ترس ترشیده شدن دختر نیستم....

کلا چون زن و دختر مجرد توو دوره های سنی ما خیلی بود، برای دخترها ازدواج حالت مستقل شدن داشت برای پسرها ولی نه، چون آزاد بودن و تازه وقتی ازدواج میکنن از درجات ازادیشون کم میشه، کلا چیزی به نام انگیزه و تلاش برای به دست آوردن یه زن و نگه داشتنش در مدت طولانی ندارن، چون زیاد شنیدم میگن چیزی که زیاد هست زن....

2738
دخترجون نگو این حرف ماهم عین تو این دوران گذروندیم ایشالا توام ی ازدواج سالم و خوب میکنی بعد ب ای ...

حتی اگه همین الان هم یه ازدواج موفق داشته باشم از ۲۰ تا ۳۵ سالگی حداقل ۱۵ سال از زندگیم با تنهایی و سرکوب کردن خودم و حسرت گذشت...‌ از فکر کردن بهش عمیقا غمگینم از اینکه ۲۰ تا ۳۰ سالگی برنمی گرده از ۳۰ تا ۳۵ سالگی که برنمی گرده...

باور کن منم موافق ازدواج از ترس ترشیده شدن دختر نیستم.... کلا چون زن و دختر مجرد توو دوره های سنی م ...

اره دقیقان اکثر مردا همینن..یه سایتی هم هست  به نام همسریابی تبیان که کاملا قانونیه زیر نظر وزارت ارشاد فعاله یه سری بهش بزن من به دخترای مجرد همیشه پیشنهاد میکنم ...شاید نیمه گمشدتون اونجا پیدا بشه

حتی اگه همین الان هم یه ازدواج موفق داشته باشم از ۲۰ تا ۳۵ سالگی حداقل ۱۵ سال از زندگیم با تنهایی و ...

خوب الان مگه غصه کمکیم بهت میکنه؟؟؟؟؟

میگن مشغول شدن ب گذشته عمر ادم ب تباهی میکشه

پس رهاااا کن تا رها بشی

از این ببعدش بساز

من دیدی

منتظرم بچه هام یخورده جمع جور شن بذم دنبال علایقم

چون اگه نرم تباه میشم

میخوام کنارشون پا ب پاشون دوباره بخونم و تجربه کنم و پیشرفت

من اگه ب گذشتم فکر کنم تفسم باید بند بیااااد

چون عالیترین مجردی داشتم

اما خوب گذشت

پس با بهترین هدیه های خدا میچسبم ب آینده

ناامید حرف نزن ک کلامت ناامیدی برات رقم میزنه

از عنوانت یاد هفت روز غمگین شقایق لامعی افتادم 😁

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

اصلا فکر نکن که با شوهر کردن درست میشه ابدا

مردها روشنفکر ترین هاشونم اصلا نمیتونن یه خانوم رو کاملا درک کنن نهایتا تو کارای خونه کمکت کنه که تو الان مسؤلیت کاره خونه نداری تازه اگه شعورش برسه

گل مغربی استفاده کن و مولتی ویتامین چندماه پشت سر هم میگن خیلی جواب میده سرچ کن دربارش

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2706