2733
2734
عنوان

هفت تا هشت روز جهنمی!

845 بازدید | 41 پست

نمی دونم بقیه خانم ها چه تجربه ای‌دارن.... 

ولی من ماهانه حدود یک هفته به قائدگی به لحاظ احساسی و عاطفی فوق العاده برانگیخته هستم، از پانزده شانزده سالگی همینطور بودم. پر از نیاز به عشق و توجه میشم.... پر از نیاز به ابراز احساسات و دوست داشتن.... در عین حال کمی هم عصبی تر و زودرنج‌ترم.... 

به این روزا که می‌رسم همش با خودم فکر میکنم شاید اگر متاهل بودم این هفت هشت روز تبدیل به روزهای پر از انگیزه و شادی میشد که به لحاظ روحی و روانی تخلیه میشدم، اعتماد به نفس می گرفتم و بقیه ماه رو با روحیه بهتر می گذراندم....

اکثر اوقات غمگینم ولی هفت هشت روز به قائدگی وقتی شروع میکنم به سرکوب کردن خودم، وقتی به زور میخوام خودم رو وادار به کاری کنم که توان و تحملش رو در اون لحظه ندارم که حواسم پرت بشه، داغونم می‌کنه، از درون خردم میکنه و از خدا میخوام فقط بگذره، تموم بشه، تا دوباره به یه تعادل و ثبات بدون دلتنگی و نیاز برسم.....

هر سال ۱۲ ماه داره و یعنی در یکسال ۱۲ هفته ای چنین پرتنش به لحاظ روحی و روانی در درونم پابرجاست که با حفظ ظاهر فقط سرکوب و تحقیرش می‌کنم.... که با حفظ ظاهر فقط در خودم خفه اش می‌کنم.... نزدیک ۱۹ تا ۲۰ سال هست، هر سال ۱۲ هفته اینچنین رو در خودم سرکوب می‌کنم، هفته هایی که دوست دارم عشق بورزم.... دوست دارم زنانه دیده بشم.... دوست دارم در آغوش گرفته بشم.... دوست دارم.... 

و نمی دونم کی می توونم اونقدر به لحاظ روحی بر این کشمکش و ریاضت درونی غلبه کنم که نوسانات هورمونی و نیازها به سراغم بیاد ولی من از احساس نیاز و اجبار به سرکوب کردنش احساس درماندگی نکنم..... یک درماندگی آموخته شده ...

همش رو من هم تجربه کردم و می کنم. ولی بدان با وجود همسر هم این حس ها کم و بیش هست، من قبلا تو این روزا به شدت حساسمی شدم و گریه می کردم بدون دلیل، ولی الان کمتر شده ولی بازم حتما حتا یه بار رو گریه می کنم. دلم می خواد دست به‌هیچ‌وجه چیز نزنم تا این دوره بگذره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم حست رو میفهمم. منم همینطور بودم و الان بعد ازدواج هم همینم. تفاوتش اینه که اون موقع توقع محبت و درک شدن از کسی نداشتم و الان دارم و حس می کنم که همسرم باید محبتش زیاد کنه ولی اون خبر نداره و درک نمی کنه تغییرات احساسی منو. بنابراین دعواهامون بیشتر میشه تو این دوران

همسر فقط تو این دوران زجر میده نه درک داره نه شعور اصلا زودتر خودشو میزنه ب مریضی 

پس ب خودت برس از هیچکس توقع نداشته باش دمنوش بخور عسل بخور خرما بخور قرص آهن بخور آروم میشی سردی نخور

2738
اینا تصورات شماست بعد ازدواج اینجوری نیست که این دوران رو با عشق سپری کنی طرف خیلی انسان باشه آزارت ...

یعنی شما به دنبال پاسخگویی به تصوراتت ازدواج کردی و نتیجه برعکس گرفتی؟

یعنی شما به دنبال پاسخگویی به تصوراتت ازدواج کردی و نتیجه برعکس گرفتی؟

خخخخخ

رمان زیاد میخونی دوست عزیز 

وجود همسر یعنی چالش دو برابری در این دوران 

از یک طرف مسئولیتهای روزمره

از یک طرف توقعات همسر 

اغلب آقایون تا وقتی خوبن که شما خوب باشی 

تو بد بشی یک کم اونها خیلی بد میشن

خخ فکر نکن شوهر کنی مشکلت حل میشه ها ..صد برابر میشه تازه باید تو این شرایط خاص روحی خورده فرمایشات شوهرجان رو هم به جون بخری ..مردا هم اصلا درک نمیکنن و طلبکارن کلا

من تو این دوران دوست دارم تنها باشم وقتی مجرد بودم رو تختم دراز می کشیدم و استراحت می کردم اما متاهل که میشی و بچه که داشته باشی وضعیت خیلی بدتر می شه من از ووقتی ازدواج کردم هر ماه همین دوره با شوهرم و بچه هام دعوا دارم

ی چیز بگم

ازدواج کلا از تصورات عاشقانه و احساسی ی دختر با رویاهای زیبا متفاوت

پس رویاپردازی ک بعد ازدواج خیلیا رو زمین گیر میکنه اقایون فراری

و البته تو دوره قاعدگی طبیعی سطح هورمون تغییر میکنه

اما هروقت تو این دورانی بدون ک دلیلش هورمون

فکرم نکن همسرت تو این دوران تنگ در آغوشت میگیره

خیر میره ی گوشه عذا میگیره ک چرا خرمشهر گرفتن و کی ازاد میشه

همین

ب فکر خودشونن

خخخخخ

خخ فکر نکن شوهر کنی مشکلت حل میشه ها ..صد برابر میشه تازه باید تو این شرایط خاص روحی خورده فرمایشات ...

خوشحالم این رو می شنوم.... 

اگر دوازده ماه سال برای ما به تنهایی می گذره و سه ماهش با حس تنهایی و خدا بیشتر.... 

حداقل خانم های متاهل هم سه ماه از دوازده ماه سال طعم دوست نداشتنی بودن رو می چشن!

در دوره قاعدگی من ک همسرجان جرات نمیکنه خورده فرمایش داشته باشه

چون کلا بداخلاق و عصبانیم

و تازه بهش گفتم در ماه ی هفته من اینطوری باید درک داشته باشی

بقیه ماه من درک دارم میفهممت

پس مزاحمم بشی فقط جوابت تندی کردن

2706