2737
2734
عنوان

بچه ها لطفا کمکم کنید نگرانم

70 بازدید | 6 پست

دخترم چندروزی که بی اشتهاس بعد امروز عصر دیدم که چندبار مدفوع شل و آبکی داشت از سرشب هم تب داره

نمیدونم بی حاله بی اشتها هیچی شام نخوردش و همین الان تب داره نکنه کرونا باشه 

چکار کنم 

بیچاره دخترم 4سالشه نصف شبی وسط تب میگه مامان استرس میاد نمیخوام مریض باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زنگ بزن ۴۰۳۰ و با شماره ۹وصل شو، احتمالا عفونت گرفته، تو این شرایط دکتر بردن اشتباهه، اگه میتونی شربت آموکسی سیلین بگیر بده احتمالا سریع تب بچه ات پایین بیاد همراه با شربت سرماخوردگی کودکان و قطره یا شیاف استامینوفن و اگه میتونی فکر کنم شربت ایمیوسنس برای بالا بردن سیستم ایمنی و سرماخوردگی خوبه، حتی دادن شربت زینک هم برا سرماخوردگی خوبه، و اینکه قطره بینی سدیم کلراید که همون آب نمک هست هر سه، چهار ساعت دو قطره تو هر سوراخ بینی بچکون، این تجربه من از اسهال و تب دخترم بود 

البته مال دختر من مدفوعش خیلی شل بود ولی تند تند نمی‌رفت مثلاً روزی ۵،۶بار که دکتر گفت اسهال محسوب نمیشه و برا اسهال دارو نداد و گفت عفونتش خوب شه اسهالش هم خوب میشه ولی من خودم ors گرفتم و بهش به جای آب میدادم، سعی کن مایعات زیاد بهش بدی و همچنین آبمیوه