1711
1714
عنوان

نظرتون در مورد نامزدی و عقد ...

176 بازدید | 18 پست

دخترا شماها وقتی شوهرتون خواستگاریتون اومد سریع عقد کردین ؟ یا یه مدت صیغه محرمیت خوندین بعد عقد کردین؟

نظرتون در مورد مدت زمان عقد و یا صیغه محرمیت بگین...

ما ک دوسال و نیمه دوستیم سه سوته عروسی میکنیم😅

چهارمین کاربریمه 😐 لامصبا نترکونین دیگه خط ندارم ب قرآن😩با احترام وارد تاپیک های خیانت و بدبینی و شک نمیشم چون به لطف یسری از تاپیک های سرکاری (منظورم یسری هاست نه اونایی ک واقعیت هستن) دچار بددلی و شک به کسی ک دوسشدارم شدم 😓 همه چیز رو به خدا سپردم که خودش حقیقت های زندگیمو بهم نشون بده و من کنکاش نکنم😊یه صلوات واسه سلامتی عزیزام میفرستید بی زحمت؟ یه دنیا تشکر🌸

اگه میخوای  یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1713

حتما صیغه محرمیت بخونید و یهو عقد نکنید 

من سه ماه نامزد بودم بعد عقد کردم 

سه سال هم عقد بودم ولی وقتی رفتیم زیر یه سقف تمام اخلاق و علایق و قلق هامون دست همدیگه بود 

عااااشقبیوگلز و پیراشکی ام😍😍😍😍😍😍خدایا حضورتو هرلحظه حس میکنم 
اگه رابطه کامل نباشه نامزدی طولانی و عقدم دو سال باشه نه کمتر نه بیشتر

عقد دو سال خیلی زیاده عزیزم. من نطرم اینه که نامزدی ۴ الی۶ ماه بعدشم عقد .عقد هم ۸.۹ ماه بعدشم ازدواج

اخه خودم ۲۵ سالم همسرم ۳۰

حتما صیغه محرمیت بخونید و یهو عقد نکنید  من سه ماه نامزد بودم بعد عقد کردم  سه سال هم عق ...

عزیزم عقد ۳ سال خیلی زیاده 🤨

به احتمال زیاد شما سنتون کم بوده .اخه من الان خودم ۲۵ ام همسرم ۳۰

1665
عقد دو سال خیلی زیاده عزیزم. من نطرم اینه که نامزدی ۴ الی۶ ماه بعدشم عقد .عقد هم ۸.۹ ماه بعدشم ازدوا ...

والا من فک میکنم اینی که گفتین کمه یا باید لاقل رفت و آمد زیاد باشه خودم کم رفت و آمد کردم حس میکنم خوب همو نشناختیم

عزیزم عقد ۳ سال خیلی زیاده 🤨 به احتمال زیاد شما سنتون کم بوده .اخه من الان خودم ۲۵ ام همسرم ۳۰

من بیست سالم بود عقد کردم وشوهرم بیست و سه 

چون شهرستان درس میخوندم و خونه خریده بودیم و رهن بود انقدر طول کشید 

دوران عقد خیلی دوران بدیه من یک لحظه حاضرنیستم برگردم ولی مثل فولاد آب دیده میکنه زن و شوهرو شناختتون رو زیاد میکنه 

سه سال زیاده ولی یک سال و نیم بنظرم عالیه نه کمتر نه بیشتر 

عااااشقبیوگلز و پیراشکی ام😍😍😍😍😍😍خدایا حضورتو هرلحظه حس میکنم 
1436

ما یه مدت بعد خواستگاری صیغه خوندیم اما کارای محضری رو فردای صیغه کردیم چون عقدمون رو می‌خواستیم یه شخص خاص بخونه که ایشون معلوم نبود کی عقد کنن مارو به خاطر همین یه سال هم عقدمون طول کشید بعد عروسی کردیم 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 

نامزد کردیم صیغه خوندیم بعد 6ماه عقد کردم و 1سال بعدم ازدواج، ولی عقد به نظرم 6یا، 7ماه کافیه بیشترش واقعا کم کم مشکل میاره، تو دوران نامزدی باید زرنگ باشی تا حدودی بشناسی طرفو، عقد کمتر باشه بهتره،چون مثل گوشت قربونی میمونید همه هم دخالت میکنن تو عقد، با اینکه من اصلامشکلی نداشتم ولی بازم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40