2703
2553
عنوان

شیر خشک و شیر مادر

171 بازدید | 20 پست

من نی نیم چهارماهو دوهفته هستش

تا پایان ماه چهارم کلا شیرمو خوب میخورد

ولی این دو هفته بهونگیر شده و کم میخوره

مجبور شیر خشک آپتامیل بهش میدم شبانه روز 2 یا فوقش 3 بار اونم 120 میل بیشتر نمیدم

سوالم اینکه چند میل شیر خشک باید بخوره وقتی شیر مادرم میخوره

درضمن دوساعت یکبار شیر میخوره یعنی شبانه روز 12 بار،براش فرق نداره نصف شب باشه یا روز

مثلا دو بار شیرخودمو بدم یه بار شیرخشک خوبه؟

چند میل بدم؟

4نیم ماهشه 7 کیلو هستش

پرخوره ماشالله

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست

بچه ها کلا تو چهارماهگی اینجوری میشن بهش شیرخشک نده تامجبور بشه شیرخودتو بخوره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیر خشک چون مزه دار هست معمولا بچه ها بعد تغذیه از شیر خشک دیگه لب به شیر مادر نمیزنن برای اینکه طبیعی شیر بهش بدی بهتره شیر خشک رو قطع کنی و بزاری گشنه بشه و مجبور به ادامه شیر مادر بشه و از غذا کمکی استفاده کنی 

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2456
2714
اپتامیل یک 31 تومن

آخه یه جور هست ۳۰۰ هزار تومن پس اون چیه

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
۹ سی سی بده هر دوبار که شیر خودتو میدی یه بارم اونو بده اگه برات سخته شبا نده  مثلا صبح که خ ...

اره دو بار شیر خودمو میدم برا بار سوم دیگه کلا شیرم کمه مجبور شیر خشک میدم

پس 90 بدم

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست
2706