2733
2739

سلام عزیزم،شما داری؟میشه علائمتو بگی؟

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همیشه دلم دردمیکنه،موقه رابطه درددارم،،پریودیام خییییلی شدید درد داره خونریزمم خیلی زیاده،،میترسم برم دکتر😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
2738
منم همیشه دلم دردمیکنه،موقه رابطه درددارم،،پریودیام خییییلی شدید درد داره خونریزمم خیلی زیاده،،میترس ...

چرا میترسی؟ بچه نداری؟

نترس اتفاقا برو جلوشو بگیر پیشرفت نکنه . برای من سه سانته زده تو تخمدانم کیست شده . باید جلوشو بگیری وگرنه به روده هم میزنه . واای اره زمان پریودم خیلی درد دارم تمام جونمو میگیره

چرا میترسی؟ بچه نداری؟ نترس اتفاقا برو جلوشو بگیر پیشرفت نکنه . برای من سه سانته زده تو تخمدانم کیس ...

میترسم آندومتریوزباشه🥺

نه مرداد میخام اقدام کنم😢

ان شاء الله خوب بشی عزیزم،شما بچه داری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سانتی بود،،؟؟ پس باردار شدی؟ آخه میگن نازا میکنه

یادم نیست موقع سز بیرون آورد.به سختی بعد هفت سال ولی با داروهای ساده و معمولی.

بستگی داره اگه لوله های فالوپ چسپیده نباشن شاید راحت باردار بشی.

دختر عموم چسپیدگی داشت با لاپاراسکوپی هم باز نشد آخر سر ای وی اف کرد.

2706