2726

سدفه شدید داشتم یه قرص سرماخوردگی از داروخانه گرفتم اسمش قرص شبو روزه رنگای زرد و ابی . آبی مال شبه. من یکیش خوردم و یه قاشق شربت ضدسرفه اما تا چشام میذارم روهم هنوز خوابم نبرده شروع میکنم کابوس میبینم چیرای عجیب غریب با ادمای عجیب غریبکه کنارمن حرف میزنم. سرم سنگینه اما نمیتونم بخوابم چون میترسم اون چیزایی که تو خواب بیداری میبینم وحشتناکن

تو دیگه موردی خدا بیامورزت

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاشو برو ۶ لیوان اب بخور تاثیر اون قرص از بین بره 

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2728

یام دستتو ببر تو گلوت سعی کن بالا بیاری یا جاتو عوضکن یکم‌پاشو راه برو کم کم خوب میشی

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”