2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قیمت خونه بستگی داره کدوم فاز برین من کوزو پنج مسکن مهر هستم.دسترسی هم خوبه قطار شهری داره اتوبوس داره برای مترو شاهد تقریبا کارمونو راه میندازه. بیشتر اب و هوا و تمیزیش دلمو برده

2731
من که خیلیی راضیم با اینکه غریبم ولی خیلی بنظرم با صفاس شهر تمیز و دنجیه

دسترسی شهری و خریدش خوبه؟ قیمت خونه میدونی متری چنده؟

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
قیمت خونه بستگی داره کدوم فاز برین من کوزو پنج مسکن مهر هستم.دسترسی هم خوبه قطار شهری داره اتوبوس دا ...

منم دوس داشتم بیام. همون مسکن مهرا چنده؟ من اصلا نرفتم ولی مامانم تعریف میکنه. مسکن مهرا رو خوب ساختن؟

تا فاز پنج خوبه ولی بعدش اصلا خوب نیس. کوزو پنج همه چی تو دسترس هست جای پیشرفتش زیاده. فاز صفر یک دو سه قیمتا بالاس حدودا متری۵،۶ میلیون ولی کوزو پنج حدودا۳ تومن یا کمتر

2738
کجا میخوای دسترسی داشته باشی عزیزم؟ و چقد پول دارین برای خرید؟

به مترو گفتی که به شاهد میخوره. چند دقیقه راهه؟با ۷۰ توپن پیش میشخ قسطی آپارتمان ۶۰ متری خرید؟

تا فاز پنج خوبه ولی بعدش اصلا خوب نیس. کوزو پنج همه چی تو دسترس هست جای پیشرفتش زیاده. فاز صفر یک دو ...

جدا؟؟ اینقدر قیمت بالاست؟ اصلا فکر نمیکردم. ولی مامانم میگفت خوبه. به خصوص آب و هوا رو. مدرسه و... چه طوره؟

شهرک ما ترکیه سازه خیلی خوبه نسبت به مسکن های فاز ۶ که واقعا پوکیدن.اینا بتن هستن.۷۸متری حدودا۲۴۰الی۲۵۰ تومنه. دوخواب و شیک

به خودتون بستگی داره همه خانواده به من گفتن نمیتونی دووم بیاری ولی از روزی که اومدم واقعا عاشقش شدم اصلا هم راضی به برگشتن نیستم

شهرک ما ترکیه سازه خیلی خوبه نسبت به مسکن های فاز ۶ که واقعا پوکیدن.اینا بتن هستن.۷۸متری حدودا۲۴۰الی ...

آره منم شنیده بودم کوزوها خوب هستن. خوش باشی گلم. هر جا دلت خوش باشه و احساس راحتی کنی همونجا برات خوبه گلم

جدا؟؟ اینقدر قیمت بالاست؟ اصلا فکر نمیکردم. ولی مامانم میگفت خوبه. به خصوص آب و هوا رو. مدرسه و... چ ...

مدرسه هم تو شهرک خودمون هست اتفاقا نزدیکن، ادمای با فرهنگی هستن اکثرا،من چیز بدی ندیدم

2706