2733
2734
عنوان

نامادری بودن سخته.....😓😓😓

1684 بازدید | 34 پست

من مادرم ؛بچه ام از پوست گوشت خودمه نه ماه تو شکمم بوده دو سال شیرم رو خورده با تمام وجود عاشقشم اما 

خیلی وقتها حوصله اش رو  ندارم دعواش میکنم تهدیدش میکنم حتی شده بزنمش جلوی شوهرم خانواده ام خانواده شوهرم بیشتر مواقع هم همه حق رو به من میدن میگن مادر خسته میشه کلافه میشه حتی خود بچه ام هم با این که من زدمش بعد چند دقیقه میاد میگه مامان ببخشید من خیلی دوست دارم 

ولی اگه نامادری بودم و بی حوصله میشدم دعوا میکردم تهدید میکردم همش به پای زن بابا بودنم نوشته میشد حتی شوهرم هم درک نمیکرد چه برسه به بقیه 

حرفم با اونهایی هست که میخوان برن و زن یه مرد بچه دار بشن بدونید همیشه مهر زن بابا بودن رو پیشونیتونه حتی کارهایی که ما مادرها به صورت روتین انجام میدیم از طرف شما جنایت محسوب میشه  اگه میخواین زن بابای خوبی باشید باید جز بهترین مادرها باشید چون یه مادر معمولی حق داره هر کاری بکنه ولی یه زن بابا باید فوق العاده باشه و چه نامادری هایی رو دیدم که فوق العاده اند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله ازدواج با مرد بچه دار بزرگترین اشتباه طول زندگیم بود .مردای بچه دار باید بمونن پای بچه هاشون چرا بخاطر هوسشون اون بچه بیچاره و یک زن شکسته رو اسیر میکنن صد سال تنهایی بهتره تا اینجور ازدواجا

2731

اتفاقاچندروزپیش همین حرفاروتویکی ازتاپیکامن به یه کاربرکه ازنامادریش میگفت گفتم 

گفتم همه ی این رفتارهای نامادریت رومن بادخترم دارم حتی بدتر

اماشماچون نامادریه حساس شدید

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
بله ازدواج با مرد بچه دار بزرگترین اشتباه طول زندگیم بود .مردای بچه دار باید بمونن پای بچه هاشون چرا ...

دقیقا نظر من همینه هر کاری هم بکنی باز هم زن بابایی😭😭😭

2738

عزیزم

کتک زدن شما تاثیرات خیلییی بدی توو حال و بخصووص آیندش داره 

لطفا حتما از ی مشاور برای کنترل خشمت کمک بگیر

اطرافیانت اصلا آگاهی درستی ندارن که بهت حق میدن

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

من فرزند خواندم و  اعتراف میکنم گاهی خس میکردم مامانم 

نسبت به خواهر برادرم بیشتر محبت داره یا اونا رو بیشتر دوست داره ولی خب الان فهمیدم که اصلا اینجوری نبوده 

نمیدونم شاید بتونم اون بچه هارو درک کنم اونا هم سخته واسشون 

دقیقا نظر من همینه هر کاری هم بکنی باز هم زن بابایی😭😭😭

ولی بهتره بگیم مادر ناتنی

اینجوری انگار نیش زبونه

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 

اینطور زندگیا مشکلات خاصی داره که فقط کسایی که تجربه کردن میفهمن چیه و راهکارش چیه ،کاش یه گروهی باشه خانومای هم شرایط دور هم باشیم تو مسائل و مشکلات بهمدیگه همفکری و کمک کنیم هرکی مایله درخواست بده

اره واقعا .

همسایمون دو قلو بچه داشت   گاهی شلوغ نیکردن میزدشون .

من میخواستم برم در خونش :( 

باایتکه بچه هاشو خیلی دوس داره .

اگه نامردی بود ببین چی میشد و چی میگفتم  

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
عزیزم کتک زدن شما تاثیرات خیلییی بدی توو حال و بخصووص آیندش داره  لطفا حتما از ی مشاور برای ک ...

نه این که هر دقیقه بزنمش نه هیچ وقت اینکارو نمیکنم ولی شده برای آروم کردنش یه رفتار فیزیکی انجام بدم میگم اگه نامادری حتی یه اخم هم بکنه همه به پای زن بابا بودنش مینویسن حرفم چیز دیگه بود

ولی بنظرمن اینایی ک گفتید روتین مادری کردن نیس

من هرگز با بچم با خشونت و زدن رفتار نکردم  با اینکه ماشالله خیلی شیطونه

و امید دارم ک بتونم ادامه بدم.. خیلیاهم دیدم ک دست روی بچه ب هیچ وجه بلند نمیکنن

2706