2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۶ساله تو صف انتظارم عزیزم دقیقا شوهره منم همینطوریه 😢دیگه انقدر دلم شکسته که احساس میکنم حسرت ب ...

خدانکنه انشالله ک زودزود مامان بشی و تاپیک و تیکر بارداریتو ببینیم، من تنبلی تخمدان دارم سه باز بزور قرص باردار شدمو خودبخود سقط شد یبارم خودم طبیعی باردار شدم ک رشدش متوقف شد مجبور شدم سقط کنم حالا دیگ باردار نمیشم

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2456
منکه دیگه بی بی چک نمیزارم توهم نزار..مشکلت چیه اگه دوس داری بگو

پایین نوشتم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
بمن بگوچکارکنم؟

عزیز دلم این ایه 31 سوره رعده بنویس رو کاعد حتما با مداد بنویس و ب همین شکل جدا جدا بعد چسب یطن بعد ببند دور کمرت با شال شکم بند یا هرچی ک خودت راحتی و فقط موقع حموم باز کن 

چهل روز زیارت عاشورا به نیت حاجت گرفتن از علی اصغر

چهل روز یاسین هویه به امام جواد

چهل روز حدیث شریف و زیبای کسا برای حاجت گرفتن از فاطمه زهرا

عزیزم تو نت سرچ کن دعا های مجرب زیادی برای بارداری هست از املم ها مثلا امام صادق و امام باقر حتما بخونشون

و این ک صبخ و شب 70 سبحان الله 10 استغفروالله و اتوب الیه و 9 سبحان الله و 1 استغفرالله خیلی مجربه برای بارداری

قبل نزدیکی 2 رکعت نماز بخونید و حتما با وضو و یاد خدا اقدام کنید به امید حاجت رواییتون هرچه زودتر

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  
2714
خدانکنه انشالله ک زودزود مامان بشی و تاپیک و تیکر بارداریتو ببینیم، من تنبلی تخمدان دارم سه باز بزور ...

ای بابا ناراحت شدم گلم ان شاءالله جفتمون باردارشیم امسال به حق صاحب الزمان فاطمه ی الزهرا 😢😢😢😢

🕋
ایشالا بحق امامزمان و این شب عزیز دامنت سبز شه

ممنونم عزیزم انشالله توام بحق این شب همین امسال ب تمام آرزوهات برسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دلم این ایه 31 سوره رعده بنویس رو کاعد حتما با مداد بنویس و ب همین شکل جدا جدا بعد چسب یطن بعد ...

منم چله زیارت عاشورا برداشتم ده روزی میشه که میخونم امیدوارم نتیجه بگیرم یه سال اقدامم

خدایا سپاس که همدم لحظه های منی😍😍😍😍😍   ......کاربری دومم
2706