2733
2734
عنوان

چه ذکری بهتره امشب بگم ؟ 😊

394 بازدید | 23 پست

اگه تعداد مشخص شده داره ...

زیبایی یک زن در لباسهایی که میپوشد نیست . در چهره یا در نحو آرایش موهایش هم نیست . زیبایی یک زن در چشمانش است . چشمانش راه ورودی قبلش هستند .مکانی که عشق در آن جای دارد .من عاشق زندگی و بشرم  💜عاشق طبیعت ، دریا و صدای باران 💜علاقه مند به فیلم های کلاسیک 💜 امیدوارم به قشنگترین آینده برای تو و برای خودم 💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

صلوات برای ظهور 💜💜💜💜

حتما 😍

زیبایی یک زن در لباسهایی که میپوشد نیست . در چهره یا در نحو آرایش موهایش هم نیست . زیبایی یک زن در چشمانش است . چشمانش راه ورودی قبلش هستند .مکانی که عشق در آن جای دارد .من عاشق زندگی و بشرم  💜عاشق طبیعت ، دریا و صدای باران 💜علاقه مند به فیلم های کلاسیک 💜 امیدوارم به قشنگترین آینده برای تو و برای خودم 💜
2731
منم دعا کن🌹

تاپیک قبلیم پست گزاشته بودی ؟

همین الان دعات کردم 😘😘😘

2738

📌 اهمیت و فضیلت و اعمالِ

شبِ #نیمه_شعبان ( #احیای_مهدوی )

👈🏻 شبِ نیمه شعبان از جمله شب‌ های با فضیلت و از چهار شبی است که در روایات به احیای آن توصیه شده است که ولادت با سعادت ولی‌ عصر حضرت مهدی در سحرگاه این شب به وقوع پیوسته است.

🔸از امام باقر درباره فضیلت شب نیمه شعبان سؤال شد، ایشان فرمودند:

«این شب بهترین شب پس از #شب_قدر است... پس در نزدیک شدن به خداوند در این شب بکوشید، همانا آن شبی است که خداوند بر خود سوگند خورده که هیچ سائلی را از درگاهش برنگرداند...»

🔸برخی از اعمال امشب به نقل از مفاتیح الجنان:

1️⃣ احیای شب به دعا و نماز

پیامبر فرمود: هرکه این شب را زنده بدارد در روزی که قلب‌ ها بمیرند قلبش نمی‌ میرد.

حضرت علی به نقل از رسول خدا فرمودند: هرگاه شب نیمه شعبان فرا رسید، شبش را احیا، و روزش را روزه بگیرید، که خداوند در این شب از غروب خورشید تا طلوع فجر ندا می‌ دهد: آیا آمرزش‌‌خواهی نیست که بیامرزمش؟! آیا روزی‌ خواهی نیست که روزی‌ اش دهم؟!

2️⃣ خواندن دعای کمیل

3️⃣ خواندن صلوات شعبانیه

4️⃣خواندن این دعا:

اللَّهُمَّ بِحَقِّ لَیْلَتِنَا هَذِهِ وَ مَوْلُودِهَا وَ حُجَّتِکَ وَ مَوْعُودِهَا الَّتِی قَرَنْتَ إِلَى فَضْلِهَا فَضْلًا فَتَمَّتْ کَلِمَتُکَ صِدْقاً وَ عَدْلًا لَا مُبَدِّلَ لِکَلِمَاتِکَ وَ لَا مُعَقِّبَ لِآیَاتِکَ نُورُکَ الْمُتَأَلِّقُ وَ ضِیَاؤُکَ الْمُشْرِقُ وَ الْعَلَمُ النُّورُ فِی طَخْیَاءِ الدَّیْجُورِ الْغَائِبُ الْمَسْتُورُ جَلَّ مَوْلِدُهُ وَ کَرُمَ مَحْتِدُهُ وَ الْمَلَائِکَةُ شُهَّدُهُ [شهدائه‏] وَ اللَّهُ نَاصِرُهُ وَ مُؤَیِّدُهُ إِذَا آنَ مِیعَادُهُ وَ الْمَلَائِکَةُ أَمْدَادُهُ سَیْفُ اللَّهِ الَّذِی لَا یَنْبُو وَ نُورُهُ الَّذِی لَا یَخْبُو وَ ذُو الْحِلْمِ الَّذِی لَا یَصْبُو مَدَارُ الدَّهْرِ وَ نَوَامِیسُ الْعَصْرِ وَ وُلَاةُ الْأَمْرِ وَ الْمُنَزَّلُ عَلَیْهِمُ‏ الذِّکْرُ وَ مَا یَنْزِلُ فِی لَیْلَةِ الْقَدْرِ وَ أَصْحَابُ الْحَشْرِ وَ النَّشْرِ تَرَاجِمَةُ وَحْیِهِ وَ وُلَاةُ أَمْرِهِ وَ نَهْیِهِ اللَّهُمَّ فَصَلِّ عَلَى خَاتِمِهِمْ وَ قَائِمِهِمْ الْمَسْتُورِ عَنْ عَوَامِلِهِمْ [عوالمهم‏] وَ أَدْرِکْ بِنَا أَیَّامَهُ وَ ظُهُورَهُ وَ قِیَامَهُ وَ اجْعَلْنَا مِنْ أَنْصَارِهِ وَ اقْرِنْ ثَارَنَا بِثَارِهِ وَ اکْتُبْنَا فِی أَعْوَانِهِ وَ خُلَصَائِهِ وَ أَحْیِنَا فِی دَوْلَتِهِ نَاعِمِینَ وَ بِصُحْبَتِهِ غَانِمِینَ وَ بِحَقِّهِ قَائِمِینَ وَ مِنَ السُّوءِ سَالِمِینَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ‏ وَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعالَمِینَ‏ وَ صَلَّى اللَّهُ عَلَى مُحَمَّدٍ خَاتَمِ النَّبِیِّینَ وَ الْمُرْسَلِینَ وَ عَلَى أَهْلِ بَیْتِهِ الصَّادِقِینَ وَ عِتْرَتِهِ النَّاطِقِینَ وَ الْعَنْ جَمِیعَ الظَّالِمِینَ وَ احْکُمْ بَیْنَنَا وَ بَیْنَهُمْ یَا أَحْکَمَ الْحَاکِمِینَ.

5️⃣ زیارت امام حسین

هر گاه روز اول شعبان فرا رسد منادی از عرش الهی ندا می‌ دهد: ای زائرین حسین از زیارت حسین در شب نیمه شعبان غافل نشوید؛ چه اگر می‌ دانستید چه چیز در آن نهفته است کل سال را برای آمدنش به انتظار می‌ نشستید.

6️⃣ گفتن اذکار اربعه

امام باقر می‌ فرماید: ‌هرکه در این شب صد مرتبه «سبحان‌الله» و صد مرتبه «الحمد لله» و صد مرتبه «الله اکبر» و صد مرتبه «لا اله الا الله» بگوید خداوند گناهان گذشته‌ اش را می‌ آمرزد و حاجات دنیوی و اخروی‌ اش را برآورده میکند چه حاجاتی را که از خدا خواسته و چه آن را که نخواسته اما خدا آن را می‌ داند. این از فضل خداست بر بندگانش.

✅ واحد مهدویت مصاف، مهدیاران👇

@mahdiaran

برای آگاهی و حفظ حق کاربران محترم،آقا هستم
تاپیک قبلیم پست گزاشته بودی ؟ همین الان دعات کردم 😘😘😘

صدتا بگو اللهم عجل لولیک الفرج  برا من و خواهر بیمارم دعا کن 

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
2706