2726
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 8161 بازدید | 308 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرخگوشت من دارم بی استفاده ی غذا ساز همه کاره بگیر ک هم اسیاب داره هم مخلوط کن

اتفاقا بچها غذاساز پارس خزر بم معرفی کردن همه چی داره

مامانم میگفت جدا جدا بخر اما بچها از غذاساز اشون راضی بودن

من تخم مرغ پژو گرفتم یعنی ب درد نمیخوره🙄

نه منظورم اینه که خیلی واجب نیس

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
آره عزیزم ممنون ،روحی گفتم چند تا قابلمه کوچیک بگیرم برا کارا دم دستی خوبه

آره اگه خواستی دیگ وآبکشش هم بگیر

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
نه منظورم اینه که خیلی واجب نیس

اهاااااااا مرسی گلم ،😍😘

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

سلام دوستم من تاره ازدواج کردم و با سی تومن جهیزیه مو خریدم اما خیلی تحقیق کردم .یعنی خواهرشوهرمم خیلی کمکم کرد سعی پذیرایی تو هوب خرید کنی چون تو چشم هس .خیلی خرت و پرت نخر تخم مرغ ابپز کن و پلوپز و ...اصن لازم نمیشه.من دو دست قابلمه خریدم یکیش زرسابه باورت نمیشه چقدر عالیه یخچالم هیمالیاس چرخ گوشت و پلوپزم پارس خزر که لازمم نشد اما جاروبرقی مو خوب خریدم چون دیده بودم مامانم خیلی خراب میکنه ال جی خریدم فرشامو خوب خریدم ارکوپال دو دست خریدم با یه دست چینی زرین که مهمون اومد با اوناپذیرایی کنم

مثلا پلاستیک هامو لیمون خریدم اما ست کامل نخریدم فقط چندتا ابکش و چیزایی که واقعا استفاذه میکردم الان تقریبا یکسال هس تو خونم هس جز پلوپز همه رو استفاده میکنم و چیزی ام کم نداشتم .مثلا زیاد تابلو واینا نخر چون برات پاگشا میارن و بعدا به مناسبت های مختلف میگی مامانت اینا میخرن

منم الان نامزدم دارم جهیزیه مو تهیه میکنم. سرخ کن بخارپز هواپز نگرفتم عوضش پلوپز چندکاره گرفتم که سرخ کن داره و چنتدتا کار انجام میده. آبمیوه گیری چندکاره گرفتم که هم مخلوط کن هم غذاسازه هم مرکبات گیری با قیمت مناسب. کتری قوری گرفتم با سماور برقی، چای ساز نخریدم. ماکروفر هم قیمتش بالاست عوضش توستر گرفتم 400 تومن. بعد یه چیز دیگه سرویس قاشق چنگال 24 نفره نگیر چون فقط قاشق چنگالش 24 نفرست بقیه وسایلش 12 نفرست من سرویس 12 نفره گرفتم با 2 دست قاشق چنگال از همون مارک جدا خریدم الان سرویسم شده 24 نفره با نصف قیمت

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2706