2737
2734
عنوان

بچهاااادلم گرفته 💔💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 85 پست
امشب انقدر داغونم که دنبال یه همچین تاپیکی میگشتم.از ساعت ۱۲ شب دارم گریه میکنم دلم اروم نمیگیره.خدا ...

عزیزم خوش اومدی 

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امشب انقدر داغونم که دنبال یه همچین تاپیکی میگشتم.از ساعت ۱۲ شب دارم گریه میکنم دلم اروم نمیگیره.خدا ...

چرا چیزی شده مگ ببخشید فضولی میکنما

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔
چه رازی؟؟؟

اگه میخوای اون رازو بدونی پس من این کانال رو بهت معرفی میکنم .. 

@Akademii_Jazb

این رو در تلگرام وارد کنید و وارد کانال بشید و استفاده کنید ... بعدش نظرتون رو بهم بگید.. ممنون

پرواز کن تا آرزو، زنجیر را باور نکن💥🤩🏆💫
2728

اخی😢

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
اگه میخوای اون رازو بدونی پس من این کانال رو بهت معرفی میکنم ..  @Akademii_Jazb این رو در تلگ ...

آخه من روبیکا دارم تل ندارم چجوری برم کانالش

اگه میخوای اون رازو بدونی پس من این کانال رو بهت معرفی میکنم ..  @Akademii_Jazb این رو در تلگ ...

من میرم ببینم چخبره

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
2738
چرا چیزی شده مگ ببخشید فضولی میکنما

دعوام شده با برادرم.اون هرچی دلش خواست بهم گفت.تو این ۸ سالی که ازدواج کردم از کاراش خسته شدم به خدا دیگه نمیتونم.امشبم زنگ زده یه شماره کارت بده دوستم برام پول میخاد واریز کنه خودش کارتشو گم کرده.مال شوهرمو فرستادم براش پولو زدن.گفت بیام کارتو بده که برم پولو بردارم دادم رفت ده دقیقه بعدش زنگ زد داد و فحش که این چه کارتیه دادی خرابه فلانه پیش شوهرم ابرومو برد اومد تو اپارتمانم دادو فریاد کلن با خاک یکسانم کرد.گناهم چیه به خدا هر بلایی بگی سرم اومده از دستش چه شبایی که جلو کلانتریا اسیر بودیم به خاطرش.یا تو بیمارستانا بودم پیشه مامانم چون باهاش دعوا میکنه حالش بد میشه بستریش میکنیم.خلاصه سرتو درد نیارم یه روز خوش ندیدم از دستش

دعوام شده با برادرم.اون هرچی دلش خواست بهم گفت.تو این ۸ سالی که ازدواج کردم از کاراش خسته شدم به خدا ...

چن سالشه داداشت مگ

آخه من روبیکا دارم تل ندارم چجوری برم کانالش

تو گوگل سرچ کن سایت پرورش افکار .. اونجا بهت میگه چیکار کنی .. ولی اصل رازش رو تو تلگرام گزاشته

پرواز کن تا آرزو، زنجیر را باور نکن💥🤩🏆💫
من متولد ۶۸ هستم اون ۶۵.خدا همرو از بلای اعتیاد دور کنه.دیگه ارامش نمونده برام.بچم انقدر ترسیده بود ...

۳ سال تفاوت سنی دارین....آخه فقط بخاطر یه عابربانک معتاده من داداشت دنبال بهونه میگشته پیدایم کرده خخ

2706