2733
2734

تا نفس دارم چشم به راه اومدنتم💜💜

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4184226/ختم-قرآن

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمها هرکسی تاپیکمو خوند کمک کنه تا قبل از اذان صبح ۶ تا تاپیک بزنه و این لینک رو کپی کنه

تا هرکس هر حاجتی داره بتونه توی چله شرکت کنه

اجرتون با آقامون حضرت مهدی انشاءالله دعاتون کنند

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4181580/خانمها-اگر-میخواهید-برای-حاجتی-چله-بردارید-امشب-بهترین-شبه?page=1

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
2728

امام زمان نجات بده همیچین شبی من با شوهرم ازداوج کردم حالا همچین شبی اشک منو ااکی الکی دراورد خیلی دلم شکسته کمکم کن خانواده اش خیلی زیرش میدن بالا دلم گرفته کاش کرونا بگیرم بمیرم راحت شن اینموقع شب جلو همسایه ها مادرش دیوار ب دیوار الا شنیده داره خوشحالی میکنه 😢😢😢😢😢😢

👌

🌻اللهم عجّل لولیک الفرج 🌻

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

منم سرگشته ی حیرانت ای دوست،کنم یکباره جان قربانت ای دوست

کاش زنده باشمو اومدنتو ببینم آقا

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2738
امام زمان نجات بده همیچین شبی من با شوهرم ازداوج کردم حالا همچین شبی اشک منو ااکی الکی دراورد خیلی د ...

خدا ب دلت آرامش بده،عصابم خورد شد

تو دنیای منی اما....‌‌‌‌ ب دنیا اعتمادی نیست ....

آقاجون شرمنده بنده خوبی نبودم اما بزار دنیارا با وجود شما هم ببینم 😔😔😔منم دلم گرفته میترسم آقا بیاد عذاب دنیا دچار بشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

خداجون ب خاطر تمام جاهاایی ک هوامو داشتی مرسی ببخش بعضی وقتا بی معرفتم اما میدونم چقد دوسم داری میدونم هیچوقت نزاشتی غرورم جلو محمد بشکنه مرسی ب خاطر همه توجهاش مرسی هر کسی ک اذیتم کردو گذاشتی جلوش مرسی هم صدای دلم بودی مرسی دیدی دل شکستمو دل عاشقمو دل تنهامو مرسی همیشه پایه عاشقانه هام بودی مرسی دم نزدی ازت عصبانی شدم خدایا غرورو ابرومو ب تو میسپارم نزار جلو عشقم خورد شم خدایا نزار هدفمو ایندمو عشقمو از دست بدم کمکم کن خداجون مرسی هستی ببخش بدم 

2706