2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خودم اعصاب بورس رو ندارم ، با اینکه بلدم ولی وارد بورس نشدم. اما شوهرم بورس کار می‌کنه. میزان سرم ...

خدا بیشتر کنه دعوت دوستی بدم اصلاعات اولیه وارد شدن بهش رو برام میفرستین 

خب باید از یه جای شروع کرد دیگه

الان دیگه به کسی کد بورسی نمیدن مگر اینکه دوره های آموزشی یکماهه بورس رو بگذرونن و بعد از دریافت کد بورسی تا یک ماه اجازه خرید و فروش را ندارن....

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2738
الان دیگه به کسی کد بورسی نمیدن مگر اینکه دوره های آموزشی یکماهه بورس رو بگذرونن و بعد از دریافت کد ...

هزینه آموزش چقدر شما جایی رو میشناسین تهران نزدیک های رباط کریم اینا باشه

خب باید از یه جای شروع کرد دیگه

من هرچقدر هم برات توضیح بدم بازم مناسب ورودت نیست. شما باید تحلیل سهام یاد بگیرین، که این تحلیل‌ها هم روش و ابزار داره. اینکه بلد باشین بهترین و بفروشین به تنهایی کافی نیست. شما روز قبل باید سهام هارو بررسی کنید، تحلیل کنید، اخبار گوش بدین بعد اگر شرایط مناسب بود روز بعدش خرید و فروش کنید. من میتونم بهت چیزای اولیش رو بگم ولی تا کلاس نرفتی وارد بورس نشو

دقیقا. من شنیدم ظاهراً باید یه آزمون هم بدین که در صورت قبولی تو اون آزمون کد بورسی میدن بهت. 

ببین کارگزاری تدبیرگران فردا یه سری کلاسهای آموزشی برگزار می‌کنه که ۱۲جلسش میشه ۵۰۰تومن. نمیدونم هنوزم باشه یا نه. من پارسال اول رفتم تدبیرگران دوره دیدم بعد تکمیلش رو شوهرم یادم داد. برا شروع کارت خیلی خوبه. ۶جلسه بهت روش خوندن تابلو و اصول اولیه رو یاد میدن و ۶حلسه بعدی بهت تحلیل تکنیکال یاد میدن.

بازم میگم این کلاس کامل نیست ولی چون هزینش ارزونه برا اول کار بد نیست. اگر توان مالیش رو هم داری برو دانا سرمایه. شوهر من رفت دانا سرمایه خیلی راضی بود. البته به طور تجربی بلد بود و فقط برا تکمیل اطلاعاتش رفت کلاس. ۴سال پیش ازش ۳و نیم گرفتن

نه عزیزم من تهران نیستم. تو گوگل یا تلگرام سرچ کنید واستون آموزش بورس رو میارن...

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400