2410
2553
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 129 پست

ای جان..

منم ماه پیش بعد ۷ماه بی بی زدم مثبت بود..فرداشم بی بی زدم مثبت بود..رفتم آزمایش منفی بود و الان تازه پاک شدم.

من تازه عروس بودم و خونم میاز به تمیز کردن نداشت..از ناراحتی باردار نبودن و اینکه با شوهرم بحث نکنم که بعدا اون بخوادچیز بهم بگه...افتادم به جون خونه...تمااااام آشپزخونمو شستم.همه ی ظرفاموشستم و همه رو دستمالکشیدم و کل کابینتاروریختم بهم و اتاقو تمیز گردم و تشک سنگین تخت بلند کردم و کلی هم زدم تو دلم😂😂😂

دیوونه هم خودتونید..اعصابم خورد بود..

صورتی بود کمرنگم بود الانم ک قطع شده انگار نمیدونین چن روز قبل پریود اتفاق میوفته؟ علائم دیگه ند ...

عزیزم من دوروز بعد اینکه پر نشدم بی بی زدم خداروشکر مثبت شد.علاعم کمر درد و دل درد داشتم دوهفته قبل اینکه ب موعدم برسم.شبا از پادرد و دست درد خوابم نمیبرد.ما س روز پش سر هم اقدام کردیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اینکارو نکنید من دفعه قبل امپود زدم و باوجود ازمایش منفی نمیدونم چی شد ک باردار بودم و سقط شد ه ...

عزیزم امپول بزنی باردار باشی جاشو سفت میکنه

باردار نباشی پریودت میکنه

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹

عزیزم منم چهار روزه پریودم عقب افتاده قبلا سابقه نداشت عقب بیوفته دو روز پیش بی بی چک مدیکور قطره چکانی بعد یه ساعت هاله انداخت امروز مدیکور نواری منفی شد بتظرتون چی کنم

2720
عزیزم امپول بزنی باردار باشی جاشو سفت میکنه باردار نباشی پریودت میکنه

دکورم همینو بهم گفت

ولی ازعواقب افسردگی سقطه

همش حس گناه دارم

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
2714
عزیزم من دوروز بعد اینکه پر نشدم بی بی زدم خداروشکر مثبت شد.علاعم کمر درد و دل درد داشتم دوهفته قبل ...

پس منم صبرکنم فعلا زوده برا بی بی زدن

انشاالله خودت و همسرت و نی نیتون سالم و سلامت باشید❤

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
میگم اگه لکه صورتی رنگ دیدی و قط شده احتمال80درصد بارداریا بزار تا پس فردا وایسا اگه کامل قط شد و پر ...

یا امام رضا❤❤❤

مرسی از انرژی ک بهم دادی🌷🌷🌷

باشه پس صبرمیکنم

سه ساله منتظرم    

نمیدونم چرا.منم دلم خیلی گرفته.

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد
پس منم صبرکنم فعلا زوده برا بی بی زدن انشاالله خودت و همسرت و نی نیتون سالم و سلامت باشید❤

فدات شم عزیزم.اره گلم با ادرار ناشتا هم خوب جواب میده صب کن بشه 4روز بعد بی بی بزن گلم انشالله ک دلت شاد میشه ب حق این ماه عزیز خواهرگلم😍😍

عزیزم منم چهار روزه پریودم عقب افتاده قبلا سابقه نداشت عقب بیوفته دو روز پیش بی بی چک مدیکور قطره چک ...

عزیزم.. بی بی‌تا۵ دقیقه یا نهایت۱۰دقیقه اعتبار داره..بعدش اعتبار نداره..

منم اولین بار گذاشتمش کنار بعد چندساعت دیدم دوخط‌نسبتا پررنگ شد..با کلی امید و آرزو دکتر‌رفتم واینا..منفی بود

2706