2726
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 129 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اینکارو نکنید من دفعه قبل امپود زدم و باوجود ازمایش منفی نمیدونم چی شد ک باردار بودم و سقط شد ه ...

دیگه عزیزم بعد سی روز مگه ممکنه نشون نده 

من بعد بیست روز تاخیر بی سابقه پریود شدم شوهرم دقیقا حرف شمارو گقت و نذاشت آمپول بزنم ولی نشد

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2728
چند وقت بود که عقب انداخته بودی و ازمایشت منفی شد؟

عزیزم

من دقیقا باید ۲۸شهریور پریودمیشدم ک نشد

۳مهر آزمایشم منفی شد

بی بی چکام ک همه منفی

تا۱۷صبرکردم

رفتم سونو دکور چیزی ندید(سونو داخلی)

امپول داد زدم بازم خبری نشد ک نشد

۸ابان شانسی بی بی زدم مثبت شد

ولی رفتم دکتر رشدش متوقف شده بود و سقط شد

براهمین الان میگم صبرکنید

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
۳۰ روز؟ یعنی دو ماهه پریود نشدی؟ شاید تنبلی تخمدان داری برو دکتر ناامیدم نباش لطفا من خودم یکی ...

سه ساله منتظرم ،تنبلی دارم ولی یه سال بود منظم شده بودم بهمن تو سیکل ای وی اف بودم که سونوی اول رو که رفتم فولیکولام ریز بود سیکلم متوقف شد دیگه از اون موقع پریود نشدم 

دیگه عزیزم بعد سی روز مگه ممکنه نشون نده  من بعد بیست روز تاخیر بی سابقه پریود شدم شوهرم دقیقا ...

والا برامن ک شد😕خودمم نفهمبدم چی شد ولی ممکن انگار

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
سه ساله منتظرم ،تنبلی دارم ولی یه سال بود منظم شده بودم بهمن تو سیکل ای وی اف بودم که سونوی اول رو ک ...

توکل کن بخدا و صبرکن

شاید دیر لقاح پیداکرده

چیزبد مصرف نکن

انشالله که زود مامان بشی

توکلم بخداست

میگم لانه گزینی لکش چطوریه؟

من ۲۹موعد پریودمخ

امروز لک دیدم صورتی بود وبی درد

ممکنه حامله باشم؟

2706