2726
عنوان

بی بی چک

953 بازدید | 129 پست

امروز دقیقا سی روز که عقب افتاده پریودم بی بی چک زدم منفی شد حالم خیلی بده نمیدونم چرا ایندفعه مطمئن بودم مثبت میشه دلم میخواد برم یه جا که هیچکس نباشه فقط از ته دل فریاد بزنم بغض گلوم رو گرفته نمیدونم دیگه باید چیکار کنم       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم ی دکتر برو

وازمایش خون بده حتما

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

عزیزم منم بعد بیست روز پری شدم 

بهتره بری آزمایش هم بدی اگه منفی بود آمپول بزن پریود شی که بیشتر از چشم انتظار نمونی

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤

دعاکن من حداقل پریود نشم😭

لک لانه گزینی چطوریه؟

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
عزیزم منم بعد بیست روز پری شدم  بهتره بری آزمایش هم بدی اگه منفی بود آمپول بزن پریود شی که بیش ...

نه اینکارو نکنید

من دفعه قبل امپود زدم و باوجود ازمایش منفی نمیدونم چی شد ک باردار بودم و سقط شد

همش عذاب وجدان دارم ک نکنه امپول باعث سقطش شده

2706