2726

هر مهمونیی میده باید تک باشه هر مراسمی ک‌میره باید بهترین لباسو بپوشه هر جا میره باید بهترین چیز بخره تو دستش ببره ینی ی بار ندیدم دست خالی جایی بره وضع مالیمون خوبه ولی خب من واقعا حس میکنم اینکارا اصراف کردنه از این ورم بابام میخواد بازنشست بشه بعد کرونا مامانم میخواد تو بهترین رستوران برا بابام جشن بازنشستگی بگیره کل ایلو طایفه رم دعوت کنه اونجا نمیدونم چرا هیچوقت از چشمو هم‌چشمی خوشم‌نمیومد یه بازنشستگی چیه اخه براش جشن هم بگیره حیف دلم نمیاد بهش چیزی بگم ☹

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهر من کپی مادرته،پیرمون کرده خداوکیلی،گرفتاریم از دستش

همیشه باید تو بهترین حالت و شرایط و لباس و ...باشیم که این جلو فک و فامیلش پز بده😩😩😩

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2728