2733
2739

خانوما همسرم دقیقا هر دو ساعت گرینه شه. دیابت نداره. حالا شما بگین علت چی میتونه باشه. فقط زینک پلاس میخورن اخه مگه قزص تااین حد اشتها رو زیاد میکنه؟ دلیل دیگه ش چی میتونه باشه؟؟

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آزمایش دیابت داده؟

آره داده نداره.‌چون علائم پرخوری پرنوشی پر ادراری هم باید داشته باشن دیگه درسته؟

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
2738
اره چون قرص ویتامین داره باعث میشه اشتها باز بشه  تیروئید هم میتونه علت دیگه باشه

جدیی؟ تیروئید کم کار؟

وای من زینک میخوردم ۲۴یی گرسنم بود انگار سیرایی نداشتم

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

ویتامینها اشتها باز کنن

ولی خوب نمیدونم مال شما از ویتامین هستش یا نه

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
وای من زینک میخوردم ۲۴یی گرسنم بود انگار سیرایی نداشتم

اا جدی؟؟ نگران نباشم؟ اخه باید چند ماه بخوره بخاطر موهاش. پس همین بساطمونه آره؟😖

ویتامینها اشتها باز کنن ولی خوب نمیدونم مال شما از ویتامین هستش یا نه

همین دیگه منم نمیدونم😥

یه دکتری تو اینستا میگه قرص زینک و ویتامین دی جذب ویروس کرونارو بیشتر میکنه.....لطفا نخورین

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
2706