1711
1714

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

چیشده

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
1718

فکر کنم خونسردتون فقط منم😁

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

من برای چندمین بار ترکیدم و با اصرار به نی نی یارها دوباره برگشتم   

امضا دادم دیگه بحث سیاسی نکنم 

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
1716
1436

من در کمال آرامشم

تنهاچیزی ک میتونه عصبانیم کنه تلفنهای گاه و بیگاه خواهر شوهرمه😄😄😄

روزی روزگاری داشتیم شوق انتظاری داشتیم توی شهرعاشقی ها پاییز و بهاری داشتیم تو دیار بی کسی ها گل آرزو میکاشتیم واسه ی یه لحظه دیدن دل بیقراری داشتیم آشیونه رو بهم ریخت بازیِ دست زمونه من یه سرگردون عاشق اون نمیخواد که بمونه توی چشماش نمیخونم قصه های آشنایی من هنوز باورندارم این دوتا چشماهمونه....
دو تا تاپیک ترکید😂😂😂 تو دومی نبودی تو😂😂😂

اااا تگم میکردی خو

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1651