2726

دوره اولی ک کلومفین مصرف کردم و الان ۲۴ سیکلمه تخمدان چپم تیرمیکشه نشونه چیه توروخدابگین سینه هامم دردمیکنه زیردلم یعنی ممکنه باردار باشم؟

دیروز بی بی چک زدم اول ی خط افتاد بعداز چند دیفه دیگ رفتم دیدم ی خط خیلی کمرنگه دبگه افتاده ب نظرتون کاذبه؟ 

برای سلامتی نی نیم دعا کنید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امکان بارداری زیاده

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2728

حتما بارداری شک نکن عزیزم منم همین علائم رو داشتم

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
واقعا؟ خداکنه 

منم با دوره اول کلومیفن باردارشدم امیدوارم بارداری خوبی امتحان کنی منم مثل تو استرس داشتم اما روز ۲۸ سیکل بی بی مثبت شد 

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
منم با دوره اول کلومیفن باردارشدم امیدوارم بارداری خوبی امتحان کنی منم مثل تو استرس داشتم اما روز ۲۸ ...

یعنی واقعا علاعم منو داشتی؟ چند سالته؟ خداکنه خیلی نگرانم ک باردار نباشم

برای سلامتی نی نیم دعا کنید. 
یعنی میشه ک تو ۲۳ سیکل نشون بده بی بی چک؟

ن منم مث تو استرس داشتم ۱۰ تا بی بی خریده بودم هر روز میزاشتم اما روز ۲۸ مثبت شد اونقدر شوکه بودم ک دوتا بی بی باهم گزاشتی 

یعنی واقعا علاعم منو داشتی؟ چند سالته؟ خداکنه خیلی نگرانم ک باردار نباشم

من ۱۷ سالمه استرس سمه الان مواظب خودت باش