2733
2734
عنوان

از خوشحالی دلم میخواد جیغ بکشم اخه چقد خوشبختم من

| مشاهده متن کامل بحث + 80319 بازدید | 535 پست
ي نفر برا طرف من جادو زد (ميدونست ك اون منى ميخاد)٣سال جدا شديم بنظرتون خدا جواب اون دخترو ميده؟ ...

دنیا به شدت گرده

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃

وقتی که همه چیو از خود خدا میخوای خوبه 

ولی یه سوال 

وقتی اون مشکل تو زندگیت بوجود اومده بود(فوت همسرت) ته دلت از خدا ناراحت نبودی ؟ک چرا اون اتفاق برات افتاد؟

اگه اینطوری بود چطوری حالتو خوب کردی ؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله شش ماهه است، شش جلسه حضوری داره و در طول دوره هم دوتا پشتیبان داره، تا الان فکرکنم بیش از سی شهر ...

گرونه پولدار شم حتما دوره های بیشتری شرکت میکنم قطعا حضوری تاثیر بیشتری داره

خدارو شکر عزیزم چشم بد دور الهی که حال خوبت همیشگی باشه وهمینطور حال همه ی عزیزانمون♥️🌹

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2728
گرونه پولدار شم حتما دوره های بیشتری شرکت میکنم قطعا حضوری تاثیر بیشتری داره

مگه امیرشریفی چنده؟ من قبل بهمن خواه، یک مدت امیرشریفی گوش دادم ولی اون موقعها نتونستم ارتباط بگیرم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

کاش منم یه روز اینجا آرزو 8 ساله ام برآورده بشه اینجا جار بزنم ای خدا ای امام زمان امشب صدامو بشنو خیلی دلم گرفته 😔😔😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
وقتی که همه چیو از خود خدا میخوای خوبه  ولی یه سوال  وقتی اون مشکل تو زندگیت بوجود اومده ...

اولش اره اون موقع که اصن با این قانون اشنا نبوذم سه سال فقط تو خونه بودم حتی با دوستا و فامیلا خرف نمیزدم باورت میشه ب زور میرفتم ملاس رقص ک حالم خوب شه اما نمیتونستم ادامه بدم مینشستم رو زمین میگفتم من نمیتونم من خالم بده گریع میکردم با اینکه دوسع سال کذشته بود ولی با امیر شریفی خالمو خوب کردم

2738
مگه امیرشریفی چنده؟ من قبل بهمن خواه، یک مدت امیرشریفی گوش دادم ولی اون موقعها نتونستم ارتباط بگیرم

یکو خورده ای ۹ماه هر ماه ۱۲۰تومن 

واقعا ارزونه

اما پرفروش ترین بود

همشون تقریبا یچی میکن اما بستگی داره خودت با کی ازتباط میکیری مامان منم باهاش رابطه برقرار نمیکرد از یع استاد دیگه  گرفت فک کنم ماهی ۳۰۰ ۴۰۰ولی من اصن ازون حس خوب نمیکرفتم

نمیدونم واقعا، چون باورش سخته برام

من دروغی نکفتم اکه تاپیکامو ببینی چیزای الکی واس تلفیین گذاشتم اما جلو‌نرفت الان ببین چقد اومدن بچه ها من حسم ب خدا واقعی بود که ب دلتون نشست

چه دلیل داره الکی بگم گفتم هنوزم پولدار نشدم فقط درامدم چن برابر شده و دارم ب همه چی میرسم اوندجیزا ک تو ذهنم بود

امیدوارم همیشه به خواسته هات برسی وهمینجوری شادباشی

برامنم دعاکن که دعام براورده بشه   

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست... گاهی ینی خسته ام ازاینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمیدهند توضیح دهم !
2706