2733
2734
عنوان

خانوما يه لحظه بياين سوال دارم

1590 بازدید | 31 پست

خيلي ببخشيد،موعد ماهيانه ام الان ١٥ روزه عقب افتاده،بي بي چكم هم منفيه،نميدونم چطور ميتونم كاري كنم كه سريعتر اتفاق بيفته؟دارو نميخوام،درمان خونگي،استرس دارم،چون ٧ساله نذاشتم باردار شم امسال ميخوام اقدام كنم نگرانيم از اين نظره كه نابارور شم،الان نميتونم برم ازمايشگاه چون اكثرا بسته ان

پریودی های قبلیت منظم بود؟روش جلوگیری داشتی یا خودت قصد بارداری داشتی؟

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پریودیم منظمه وقتی سره تایم پریود شم هر ماه احتمال بارداری رد میشه دیگه کلا نه؟ 

چون تجربم کمه میپرسم ببخشید ممنون میشم جواب بدین 

اره خيلييي منظم بود،نه جلوگيريم طبيعي بود قرص استفاده نميكردم اصلا،نه قصد بارداري هم تا ٦ماه اينده ندارم

2738
زعفرون یا زنجبیل بخورین که پریود شین  و اینکه لطفا یه کمکی به من بکنین راهنماییم کنین من تازه ...

زعفرون و دارچين ميخورم ولي بازم الان ميرم دم ميكنم،من طبيعي بر اساس سيكل عادت ماهيانه ام پيشگيري كردم و گاهي هم كاندوم،تو اين ٧سال يبار فقط قرص اورژانسي خوردم

زعفرون و دارچين ميخورم ولي بازم الان ميرم دم ميكنم،من طبيعي بر اساس سيكل عادت ماهيانه ام پيشگيري كرد ...

من الان تو دوران عقدم چند روز پیش رابطه داشتم با کاندوم پیش گیری کردم 

سره ماه ک پریود شم احتمال بارداریم رد میشه؟؟

بعد همین پیشگیری با کاندوم خوبه؟؟ 

چون واقعا استرس دارم بابت اینکه باردار نشم تو این دوران 

ممنون میشم راهنماییم کنین 

من الان تو دوران عقدم چند روز پیش رابطه داشتم با کاندوم پیش گیری کردم  سره ماه ک پریود شم احتم ...

منم دوره نامزدي رابطه داشتم،اونموقع بود كه يبار قرص اورژانسي خوردم،اره كاندوم ٩٨٪؜پيشگيري داره،و يكي هم اينكه تاريخ پريودت رو يادداشت كن،خودت متوجه علائمت ميشه و مناسب ترين زمان در عرض ١٠ روز بعد اتمام پريودته،ولي هميشه تو اين دوران كاندوم استفاده كن

منم دوره نامزدي رابطه داشتم،اونموقع بود كه يبار قرص اورژانسي خوردم،اره كاندوم ٩٨٪؜پيشگيري داره،و يكي ...

من پریودام ۲۸ روزس 

راستش قبلا پیشگیری طبیعی داشتیم اما خیلی استرس داشت برام 

این سری اخر گفتم دیگه هر سری کاندوم استفاده کنیم واقعا استرس خیلی به بدنم ضرر زده تا حالا 

با این حال که تو دوران تخمک گذاری نبودم و کاندوم استفاده کردیم ولی بازم استرس دارم الان تا اردیبهشت که پریود شم 😓

نمیدونم چجوری میتونم این استرس و نگرانی رو از خودم دور کنم 

2706