2726

من دیگه به ته خط رسیدم هفت سال دوستی ۵ سال ازدواج یه روز خوش نداشتم از روز اولم میدونستم که تفاهم نداریم ولی چون از ۱۸ سالگی دوست شدم باهاش بعدم موفقیتهاشو دیدم گول خوردم ظاهر موجه تو جامعه خوش مشرب دکتره خونه و ماشین خوب همه چیز عالی ولی اخلاق!!! 

بدبختی نه معتاده نه عیاشه نه هیچی.... ولی یه روز خوش نداشتیم باهم از روز اول کل کل و بحث

منت کشی و ناز خریدن تو کارش نیست از ادم نقطه ضعف میگیره بعد ازش استفاده میکنه

مورد داشتیم یه مسئله رو بعد دو سال تلافی کرده!

تند و تلخ زبونه 

غر غرو و مدام در حال نصیحت کردن و تیکه پروندن

خشک و بی احساس

موندم تو کار خودم به خدا

هم بهش وابستگی دارم میترسم نتونم تحمل کنم دوریشو از یه ورم زندگیم جهنم شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخلاق خیلی مهمه حتی اگ آدم هیچی نداشته باشه ولی اخلاقش خوب نباشه گیر بده بد دهن باشه همش بد بفهمه خب اینا مشکل بزرگی بعدم این ک دکتر و خوش مشرب ی طرف قضیه ست 

من عاشق کمک کردنم حالا از هر نوع کمکی باشه هر چی از دستم بر بیاد در توانم باشه بخاطر همین از بچه گی عاشق بیمارستان و پزشک شدن شدم خیلی دوست داشتم آرزوم برآورده بشه ک شد ومن الان در کار درمانم و دکتر شدم 🥳🥳🥳

والا چی بگم .من مثله قدیمیا فکر میکنم میگم شوهر پیرهن نیس ک عوضش کنی.بخصوص اگ بابچه باشی.میدونم خیلیا میگن مگ چقد سن داری مگ چن بار زندگی میکنی ولی من میگم دیگ همینه اش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته

دختر یکییدونه 👯دخترچراغخونه🏘

من نميتونم راجع به زندگى شما نظر بدم كه ايا طلاق مناسبتونه يا نه

اما طلاق اونقدرام چيز عجيبى نيست خيليا جدا ميشن عهد شاه وزوزك كه نيست

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
نمیدونم کار درست چیه ؟؟؟ طلاق بگیرم بدتر بشه همه چیز چی؟؟؟ 

چیزی بدتر نمیشه فقط باید با نبودش کنار بیای

به هرحال یه آدم ویژگی های خوب هم داره شاید دلت تنگ بشه

خودتو مشغول کن به کار که بیشتر اوقات روز سرگرمش باشی

اگرم الان شاغلی که بهتر

قطعاً یه مدت سختی ودلتنگی داره ولی بالاخره تموم میشه اما اینجوری ادامه بدی تااخر عمر آرامش نداری

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...
2706