2737
2739

(_دوست پسر)و(+من)

نی چی همش آنلاینی .حس بدی بهم دست میده.حس میکنم با کسی چت میکنی

+مگه کسی که انلاینه یعنی باکسی چت میکنه

_نمیدونم

+من تورو دوس دارم .بقیه برن گم شن💋

_😞😞😞

+از حرفم ناراحت شدی؟من فک کردم خوشحال میشی.

_عزیزم

+اگه ناراحت شدی حرفمو پس بگیرم.

_خیر

هیچ تفسیری جزبد دل بودن طرف  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اونجا یعنی چی نوشته عزیزم مگه جواب دوستت دارم.ناراحت شدن وعزیزم نوشتنه؟

ببخشید شما لوسی 😁

وقتی با این شکلک و... جواب دادی یا جواب ندادی خوب اونم میگه از دوست دارم گفتنت ناراحت شدی

چند سالتونه چند وقته باهمین 

چرا نوشتم دوست دارم خوشحال نشده وفقط نوشته عزیزم

چوس کرده برات 

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
ببخشید شما لوسی 😁 وقتی با این شکلک و... جواب دادی یا جواب ندادی خوب اونم میگه از دوست دارم گفتنت ن ...

بابا شکلک ناراحتو من نزاشتم که.اون گذاشته.درجواب دوستت دارم گفتن من

2706