2737
2734

یه حاجت دارم تورو خدا برام دعا کنید یه نذر و ختمی که ازش حاجت گرفتید بهم بگید براتون دعا میکنم 🌹 بنویسید میام میخونم 

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲

عزیزم من خواهرم به کارگراییکه که سر گزر وایستادن یک روز ناهار داد برای نذربچه. الان دوتا بچه خوشگل داره.  انشالله نذرشما. قبول شه

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

چهل روز زیارت عاشورا تقدیم برای حاجت گرفتن از علی اصغر

40 روز سوره یاسین تقدیم ب امام جواد

40 روز حدیث کسا حاجت گرفتن از فاطمه زهرا 

رد خور نداره برای منم دعا کم این ماه دل شوهرم رو شاد کنم حامله بشم

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من از ختم ۴۱ روزه سوره حشر، و ختم ۲۰ روزه کل قرآن سریع حاجت گرفتم 

ولی بعد خودم اون حاجت رو پس  دادم، چون اگر چه خیلی بعید بود ولی خیلی برای من بد بود، 

ولی خدا روی منو زمین ننداخت و حاجت داد، 

بنظر من به زور از خدا نخواهید،

اما اگر به خودتون ایمان دارید و با توجه به شرایط مطمئن هستید که رسیدن به اون حاجت برای شما خوبه ، پس دست به کار بشید،

اما اگر نامعلومه بهش اصرار نکنید 

2728

من رفتم پای علم روز عاشورا ی پارچه بستم به علم نذر کردم ی پسر خدا بهم بده سه سال این کارو بکنم که امام حسین کمک کرد خدا ی پسر بهم داد الان رفته تو هفت سال ایشاالله شما هم حاجت روا بشی عزیزم 

چله صلوات 

هرروز یک تسبیح اضافه میشه مثلن روز اول یک تسبیح روز دوم دو تسبیح تا چهل روز فرقی نمیکنه به هرکدوم از اماما هدیه کنی💙ان شاالله همه حاجت روا بشن💙

"Burasi dünya burda işler hep yarim kalir"
من رفتم پای علم روز عاشورا ی پارچه بستم به علم نذر کردم ی پسر خدا بهم بده سه سال این کارو بکنم که ام ...

چقدر نذرزیبایی😥😥😥😥😥😥😍این نذر رو کجا شنیده بودی گلم

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2738
از جای نشنیدم فقط با خودم گفتم توسل کنم به امام حسین بلکه حاجت بگیرم 

انشاله امام حسین همیشه پشت و پناهت باشه گلم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

از جای نشنیدم فقط با خودم گفتم توسل کنم به امام حسین بلکه حاجت بگیرم 

گلم یه سوال برام پیش آمده منم میخوام این نذر رو انجام بدم.. منظورت یعنی پارچه ی خوده علم بوده یا یه تکه پارچه کوچیک بستی به دسته پرچمش؟!؟؟ دقیق میشه بگی؟!؟ ♥️