2733
2734

سلام

بگین چندسالتونه 

با کسی هستین یا نه 

شاغلین یا دانشجو یا هردو 

چه هنر یا حرفه ای رو دنبال میکنین

چه برنامه هایی دارین برای زندگی (البته بعد قرنطینه😅)

من ۲۷ سالمه ، یکی رو دوست دارم اما امان از شرایط بد ( امید و توکلم به خداست) شاغلم درسم تموم شذه ادامه ندادم (لیسانس معماری) 

کلیم برنامه دارم از ورزشی و هنری و زبان و ....😂

بچه ها من وضعیت خانوادگی خوبی دارم ولی واقعا دوست دارم چندسالی رو بدون شوهر تو خونه ای که مال خودم و برای خودمه باشم، یعنی تنها باشم 

مستقل شم اما بدون ازدواج (با اینکه دوست دارم بهش برسم) 

شما تعریف کنین ، دیگه چ خبر😅

منم مجرد دانشجو نه کسی رو هم ندارم 🤷‍♀️

𝖎 𝖆𝖒 𝖋𝖗𝖔𝖒 𝖙𝖍𝖊 𝖔𝖓𝖊𝖘 𝖎𝖋 𝖎 𝖑𝖔𝖛𝖊 𝖞𝖔𝖚, 𝖙𝖍𝖊 𝖜𝖔𝖗𝖑𝖉 𝖇𝖊𝖈𝖔𝖒𝖊𝖘 𝖞𝖔𝖚𝖗 𝖑𝖔𝖗𝖉.من از اونام كه اگه دوستت داشته باشم دنيا مالِ تو ميشه :))😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 17 سالمه 

نه با کسی نیستم چون حوصله یه رابطه بچگانه رو ندارم

من اونیم که به زودی با دست نشونم میدن میگن بابا خیلی موفقه تو زندگیش میخوام مثل اون باشم😎✌همین نکته که هنوز به اونجایی که میخای برسی نرسیدی باید به اندازه کافی برات انگیزه ایجاد کنه😌
2728
2738

25سال دانشگاهم تموم شد بالاخره میخواستم برم سرکار که این کوفتی نذاشت برم دنباله کار، با هیچکسم نیستم😊

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

راستی یه سوال از اونایی که با کیسی هستن میخام بدونم بودن در رابطه با یک پسر چه منفعتی برای دختر داره؟ 🤔

من اونیم که به زودی با دست نشونم میدن میگن بابا خیلی موفقه تو زندگیش میخوام مثل اون باشم😎✌همین نکته که هنوز به اونجایی که میخای برسی نرسیدی باید به اندازه کافی برات انگیزه ایجاد کنه😌
بیشتر بگو از خودت  چی میخونی برنامت چیه

من بهداشت میخونم ۲۰ سالمه 

ی ترم بخاطر این کرونا افتادیم عقب الان ترم ۲بودم ها

دوست دارم بعد طرح درسم رو برم تو بیمارستان 

𝖎 𝖆𝖒 𝖋𝖗𝖔𝖒 𝖙𝖍𝖊 𝖔𝖓𝖊𝖘 𝖎𝖋 𝖎 𝖑𝖔𝖛𝖊 𝖞𝖔𝖚, 𝖙𝖍𝖊 𝖜𝖔𝖗𝖑𝖉 𝖇𝖊𝖈𝖔𝖒𝖊𝖘 𝖞𝖔𝖚𝖗 𝖑𝖔𝖗𝖉.من از اونام كه اگه دوستت داشته باشم دنيا مالِ تو ميشه :))😊
من 17 سالمه  نه با کسی نیستم چون حوصله یه رابطه بچگانه رو ندارم

اره ۱۷ سالگی هنوز زوده 

الان اوح دوره ای که برای ایندت میتونی تلاش و برنامه ریزی کنی

کمکور ، یادگرفتن یه هنر یا حرفه یا ورزش و ...

اره ۱۷ سالگی هنوز زوده  الان اوح دوره ای که برای ایندت میتونی تلاش و برنامه ریزی کنی کمکور ، ...

آره دقیقا همینکار هارو انجام میدم 😊

2706