2726
عنوان

خانوماوفوریه بیاین

155 بازدید | 9 پست

خانوما من عمل کردم و ب خانواده شوهرم هیچی نگفتم بعد از اینکه فهمیدن  گفتن چرا ب ما نگفتی و فلان منم گفتم کاری از دستتون بر نمیامد ک نگفتم بعد از اون همه فامیل شوهرم زنگ زدن بجز دخترای خواهر شوهرم یکیش ک اصلا زنگ نزد یکیشم ی بار زنگ زد ک خواب بودم جواب ندادم حالا همین دختر خواهر شوهرم فردا دعوت کرده ناهار شوهرم گفته ب مادرش ک نمیام چون برازنم ارزش قائل نشدن  الان زنگ زده شوهرم میگه چی کار کنیم بریم یا نریم منتظر جواب منه چیکار کنم بنظرتون 

❤تویی ک داری امضامو میخونی برا عاقبت بخیری من دعا کن عزیزم ❤

الان میگن بخاطر کرونا نرو 😁

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم کارتون مسخره ست

.

خب نگفتی نباید توقعم داشته باشی..فوقش اینه جبران کنی بعدا عملی چیزی کرد توام زنگ نزنی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728

اونا هم فکر کردن کاری از دستشون برنمیومده که زنگ بزنن لابد 

درضمن تو این شرایط بهتره مهمون بازی رو کنسل کنین

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !
به نظرم کارتون مسخره ست . خب نگفتی نباید توقعم داشته باشی..فوقش اینه جبران کنی بعدا عملی چیزی کرد ...

بعد از اینکه فهمیدن عمل کردم زنگ نزدن 

اونا هم فکر کردن کاری از دستشون برنمیومده که زنگ بزنن لابد  درضمن تو این شرایط بهتره مهمون باز ...

عزیزم دلیل ک نگفتم بهشون این بود ک خودم با گوشای خودم شنیدم مادرشوهرم میگفت درد بی درمان بگیره میگفت داداش نداره حسودی میکنه نوه من پسر زاییده ببقران حرفایی زد ک خودم شاخ در اوردم درحالی ک کوچکترین بی احترامی بهشون نکردم 

اونا هم فکر کردن کاری از دستشون برنمیومده که زنگ بزنن لابد  درضمن تو این شرایط بهتره مهمون باز ...

بعدشم اینو  بگم شهرستان مارو کلا قرنطینه کرده بودن اجازه ی ورود و خروج ب هیچکس رو نمیدادن 

بعدشم اینو  بگم شهرستان مارو کلا قرنطینه کرده بودن اجازه ی ورود و خروج ب هیچکس رو نمیدادن

در مورد صحبت های مادر شوهرت حق داری ناراحت بشی عزیزم 

در مورد قرنطینه هم ، باید همچنان رعایت کنین 

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !