2726
عنوان

خانومای متاهل یه سوال دارم؟؟

541 بازدید | 79 پست

سلام خانوما من یه سوال داشتم.دیشب من و شوهرم رابطه داشتیم بعد ببخشید بعد از رابطه که بلند شدم دیدم ازم ترشحاته خونی میاد من پریودم ۳روز پیش تموم شده نمیدونم این خونا که همراه با اب ازم میومد همش توی آب شوهرم بوده یا یه مشکل دیگه بوده؟؟؟!

یکم نگرانم میترسم من سابقه کیست و چیزیم ندارم اخه سونو دادم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه موضوع تخمی دارین 😳😳😳😳

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

برو حتمن دکتر شاید زخم داری

فعلا هم رابطه نداشته باشین 

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

خانوما میشه جواب منم بدین ؟

روز دهم سیکل امکان حاملگی هست 

خوشحالی ینی روز تولد پسرت بفهمی دوباره داری مامان میشی 😍🤗                                                                                               خدایا مواظب پسرم و فندقی خانوم تو دلم باش 🥰💞

😐

خوشحالی ینی روز تولد پسرت بفهمی دوباره داری مامان میشی 😍🤗                                                                                               خدایا مواظب پسرم و فندقی خانوم تو دلم باش 🥰💞
2706