2737
2734
عنوان

شوهرای شما هم براب خانوادشون پول خرج میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 57 پست

خب شوهرت عضو اون خونست

باید خرج کنه ، فقط نمیتونه مصرف کننده باشه که

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
اره نزدیک ماهی ۳ تومن خرجشون میکنه. غیر از خرید گوشی و یخچال و فرش و اجاق گاز و تغییر دکور خونشون تو ...

آخه خرج های ضروری یه چیزی. واقعا اگه نداشته باشن گناهه که آدم بتونه و خرجشون نکنه. اما دیگه تغییر دکوراسیون و اینا چه واجبه؟ خدایی دیگه طرف خودش نباید قبول کنه   

یه خانم مستقل و قوی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واا یه عمر بچه اشونو بزرگ کردن حالا دو قرون خرج کنه

من شوهرم واسه مامان وباباش گوشی گرفت واسه رو مادر وپدر یه بچه هم داریم ۵ ساله عروسی کردیم

یه سال توستر گرفت واسه مامانش

امسال هم انگشتر نقره گرفت که تازه خودم گفتم و خودم خریدم

عیب نداره عزیزم

فکر کن خودتم یه روز پسر داشته باشی و ازش این کارارو بخوای زنش نذاره چه حالی میشی؟

2738

پدر شوهرم وسایل مورد نیازشو خوراکی منظورمه از مغازه شوهرم برمیداره بدون پول دادن 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

خب شیر وماست که پولی نمیشه .همسرتم پسر اون خانوادس هنوزم که عروسی نکردین پس خونش اونجاست اینجور خرجا به چشمت نیاد ....

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
مادرت چیزی نمیگه؟

عزیزم مگه شما اونجا غذا نمیخوری؟مگه بچه ش نیست؟تازه به دنیاش آورده به اینجا رسونده!حالا کمی هزینه جزیی مثل ماست شیر گوجه.....چه اشکال داره بلاخره شما اونجاهستیدو هزینه داری؟من نه برادر دارم نه مدافع خانواده شوهرم در کل همیشه نباید گرفت یه وقتایی هم باید هزینه کرد.

شوهر من واسه خانواده ی من خرج میکنه. اما واسه مامانش یه دوغم بخواد بگیره پولش و میگیره . من که راضبم😝

شوخی کردم ، خیلی به وقتا بهش میگم بابا واسه مامانت خرید کوچیک میکنی پولش و نگیر دیگه . اما خب مدل خودشون همینه

گپ لاغری. لینک و کپی کن توی تل گرام @rejimcalorishomary
2706