2726
عنوان

شوهرای شما هم براب خانوادشون پول خرج میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 57 پست

آره هر وقت بره خونشون قبلش زنگ میزنه چیزی نیاز دارین

مادزش هم هر چی نیاز داشته باشه میگه،اینم میگیره میبره

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اونم تو اون خونه وظایفی داره . اونم تو این موقعیت کرونا و بی پولی واقعا سخته یه نفر خرج همه رو بده

خونه مامانم دوماهه نامزد داداشم اومده 

داداشم سرکار میره ولی بابام تعطیلن فعلا

اون داداش دیگم هم بیکاره 

طفلی بابام خودش تنها خرج همه رو میده . برادرام حتی یه نون هم نمی خرن .اگه قبل این کرونا بود حرفی نبود ولی با بیکاری بابام واقعا سخته

😎😎😎😎
2728
واقعا؟!آخه چرا؟

پدربزرگم چندسالی میشه فوت کرده ... عمومم معتاده برای اینکه ابروی بابامو نبره خرج زندگیشو میده حتی خونشون هم بابام داده .. چون عموم هرجا میره میگه من برادر فلانی ام

یه تونه دوطبقه براشون خریده ک اونجا میشینن و ماه ب ماه برای مادربزرگم پول میریزه و عموم و خانوادش یکسره طبقه پایین ک خونه مادربزرگمه هستن و انجا میخورن

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
ماشاالله. خب دارن که خرج میکنن. هزارالله اکبر. الان خیلیا زندگی دو سه نفره خودشونو نمیتونن درست جمع ...

اره خداروشکر بابام وضع مالیش خوبه ... تاالان ب خیلیا کمک کرده ولی از اینکه قدر نمیدونن ادم حرصش میگیره

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
اره خداروشکر بابام وضع مالیش خوبه ... تاالان ب خیلیا کمک کرده ولی از اینکه قدر نمیدونن ادم حرصش میگی ...

بیخیال . اگه برا شما چیزی کم نمیذارن چه اشکالی داره. خداروشکر کنید که نه تنها زندگی خودتون سخت نیست بلکه دست چند نفرم میگیرن. خدا بیشتر کنه براتون. 

یه خانم مستقل و قوی 
فقط در همین حد؟ پول برنجشون که سالی چند صد کیلوئه همسرم میده . امسال فقط شب عید 25  30 میلیون ...

و من در این حد اصلا راصی نیستم چون میبینم توقع ایجاد شده و فکر میکنن چیزی نیست که وظیفشه یا اصلا پول خودشونه .ولی خب چیزی نمیگم که همسرم ناراحت نشه

بیخیال . اگه برا شما چیزی کم نمیذارن چه اشکالی داره. خداروشکر کنید که نه تنها زندگی خودتون سخت نیست ...

قربونت .. اره خداروشکر بابام هرکی رو ببینه احتیاج داره کمک میکنه ‌شاید باورت نشه ولی یه نفر پارسال با ماهی ۵۰۰ هزارتومن صاحب خونه شدش

خدا به پدرتون سلامتی بده

سلامت باشی

یکی میومد تو تاپیک من جواب سوالمو میداد😫😫

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
اینجور مردا رو باید انقد پول خرج کنی تا پولی واسش نمونه ببره بده مامانش

وقتی بیش از اندازه نمیده؟؟؟؟مثلا 200بمن میده 300 ب اون دیگ بمن نمیده

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
2706