2737
2734
عنوان

اسکرین+همونم که گفتم میخوام از نامزدم جدا بشم +طلاهارو پس بده

| مشاهده متن کامل بحث + 3829 بازدید | 147 پست
جوابشو چی بدم؟ واقعا باید پس بدم همه چیو؟ نباید مهریه بگیرم چون نرفتم خونه خودم؟

مهریه اگه رابطه نداشتین، میتونی از حق حبس استفاده کنی. ک اصول خاص داره از وکیلت بپرس

اما اگه قصدت جداییه و باکره ای مستحق دریافت نصف مهرت هستی. اگه باکره نیستی کل مهر

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نصف مهریتو میتونی بگیری ک

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2728
جوابشو چی بدم؟ واقعا باید پس بدم همه چیو؟ نباید مهریه بگیرم چون نرفتم خونه خودم؟

اگر باکره باشی نصف مهریه بهت تعلق میگیره. اگر نصف مهریه رو کامل بهت بده، احتمالا باید طلاها رو برگردونی، چون فاکتورش به اسم اوناس. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
مهریه اگه رابطه نداشتین، میتونی از حق حبس استفاده کنی. ک اصول خاص داره از وکیلت بپرس اما اگه قصدت ج ...

رابطه داشتیم ولی باکرم

از این به بعد واااقعا بحث با 🐴 ممنوع! والا از سر راه نیاوردم اعصابمو😅👌

نصف مهریه تعلق می گیره بهت طلا اینارم پس نده گوه خورده مردک بیشعور اگه مه یه اتو نداد حداقل به جاش طلا ها رو برمیداری

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
2738

بگو نه هانی میخوام برم با دخترایی ک چت میکنی خرید اخه تو لطف محبت زیاد بهش داری جانم 

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

طلا بعدازخرید کلا برای زن میشه ...مهریت هم بزار اجرا تاحالیش بشه

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
رابطه داشتیم ولی باکرم

همون بکارت ملاکه. ببین بخوای اذیتش کنی حق حبس داری.  اگه اذیت نمیخوای کنی، همون نصف مهر

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببخشید اما اگه من جای شما بودم وسایلو و طلاها رو پس میدادم ... حالا که به هم نمیخورین دلیلی نداره اون انقدر خرج کنه برات طلاها و چیزای گرونی که خریده رو از لحاظ وجدانی هم باید پس بدی ...

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2706