2737
2734

امسال کنکور داری؟ 

من اونیم که به زودی با دست نشونم میدن میگن بابا خیلی موفقه تو زندگیش میخوام مثل اون باشم😎✌همین نکته که هنوز به اونجایی که میخای برسی نرسیدی باید به اندازه کافی برات انگیزه ایجاد کنه😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول از همه نینی سایت رو ترک کن،بقیه اش اوکی میشه

با تموم سختی هایی که توی زندگی هامون داریم   ناراحتی ها و اعصاب خوردی ها   ،یکی از چیزایی که خیلی کمک میکنه انرژی مثبت دادن به اطرافیانمونه  ،حرف های قشنگ زدن  ،دل صاف داشتن،آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه.ایشالله دل هممون شاد و با خدا باشه  
2731
تازه میخوای شروع کنی روزانه 16 ساعت واسه دو رقمی

عاقا خدایی چجوری روزی ۱۶ساعت میشه خوند؟

من بعد ۱۱ساعت دیگه اصن چشمام البالو گیلاس میچینه

عشق در هوا جاریست عمیق تر نفس بکشید!🍃🌼ولی ن تواین هوای آلوده😐😑
2738
عاقا خدایی چجوری روزی ۱۶ساعت میشه خوند؟ من بعد ۱۱ساعت دیگه اصن چشمام البالو گیلاس میچینه

اگه بخای وامید داشته باشی صد درصد همونچیزی که میخای بدس میاری 

من اونیم که به زودی با دست نشونم میدن میگن بابا خیلی موفقه تو زندگیش میخوام مثل اون باشم😎✌همین نکته که هنوز به اونجایی که میخای برسی نرسیدی باید به اندازه کافی برات انگیزه ایجاد کنه😌
خب دورقمی میخواد میشه خوند فامیل ما میخوند دقیق وقتی هدف و انگیزه باشه همه چی ممکنه

خو میگم بنظرت چجوری تایم مطالعمو برسونم ب ۱۶ساعت

من کنکوریم

بعد ۱۱ساعت واقن خسته میشم

عشق در هوا جاریست عمیق تر نفس بکشید!🍃🌼ولی ن تواین هوای آلوده😐😑
نهـ الان یازدهمم  ۱۴۰۰کنکور دارم

از الان تا تابستون دهم و یازدهم رو خوب خوب بخون اونقدر تست بزن تا مسلط بشی هم کتاب درسی هم تست 

از مهر که دوازدهم میری روزانه 4 ساعت تست بزن موفق باشی

2706