2733
2734
عنوان

بچه ها یکی بیاد به دادم برسه

167 بازدید | 22 پست

نامزدم رزیدنت بیمارستان کروناییه الان توو قرنطینه هستش و حال روحیش خیلی بده فشار کارش زیاده احساس میکنم ازم دور شده حتی بهم پیام هم نمیده چیییییکار کنم دارم دق میکنم از غصه😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اون وسط چجوری پیغام بده اون الان خودشو از یاد برده 😞

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738

عزیزم درکش کن یکم حالا پیام و زنگ نزد بهت ایرادی نداره بخدا کارش خعلی سخته تحمل کن 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

اول اینکه خدا برات حفظش کنه دوم اینکه شرایط سخته عزیزم اینروزای سختم میگذره الان روحیه اون از شما خسته تر شما بفکرش باش حتی اگر نمیرسه که جواب بده اما ارتباطت رو کمرنگ نکن باور کن الان اوضاع بیمارستانها انقد خرابه انقد کار دارن ک خدا میدونه اگر دوستش داری نق نزن بهش 

2706