2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آخه همون اولای کتاب میگه که اگر فکر کردین که با قانون های قدرت ذهن به هدفتون میرسین کاملا اشتباهه

منظورش اینه که فقط این قانونا به تنهایی موثر نیستن تلاش در جهتش خیلی مهمتره

بچه ها قانون جذب یعنی چی؟میشه برام توضیح بدین

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟

کتاب خیلی خوبیه واقعا.

میدونی این کتاب بیشتر رو برنامه ریزی تکیه داره.یعنی تو میتونی با قانون جذب و شکرگزاری و صبر انگیزه هات رو بالا نگه داری ولی در جهت رسیدن به اون موفقیت ها طبق اثر مرکب برنامه ریزی کنی.

یعنی تو میتونی با قانون جذب حس داشتن یه مرسدس بنز رو تو خودت ایجاد کنی و از حسش لذت ببری ولی از روش های دارن هاردبی برای برنامه ریزی های زندگیت و تحصیلیت و تناسب اندام و... استفاده کنی.

زندگی موفق تلفیقی از همه ایناس.

آخه همون اولای کتاب میگه که اگر فکر کردین که با قانون های قدرت ذهن به هدفتون میرسین کاملا اشتباهه

ولا این جملشو دقیق یادم نیس،ولی کلا به ترجمه های این کتابا نمیشه اعتماد کردم میبینی یه چیز دیگه منظورشه اینا یچیز دیگه ترجنه کردن،برا همین بدم میاد از کتاب خوندن ایرانیش ک نویسنده نداریم خارجیشم مترجم نداریم البته بجز ذبیح اله منصوری عزیز

...
کتاب خیلی خوبیه واقعا. میدونی این کتاب بیشتر رو برنامه ریزی تکیه داره.یعنی تو میتونی با قانون جذب و ...

آها ممنونم از توضیحتون چون اولای کتاب حس کردم داره این قانون رو نفی میکنه میلم به خوندنش کم شد که الان با توضیحات شما متوجه شدم😘❤

خب درست میگه دیگه.من یه تاپیک زدم راجب همین قانون جذب و هواپونو پونو ولی خب کسی نیست ک با هم راجبش بحث کنیم. قانون جذب هم میگه شما نمیتونی فقط بشینی فک کنی باید تلاش هم بکنی.

2706