2733
2734
عنوان

رفتار با کسی بعد از قهر

154 بازدید | 15 پست

سلام.بچه ها من با یه آقایی خیلی مودبانه بعد ۱سال بلاتکلیفی گفتم دیگه پیام ندند و همکلاسیمه و...غیر مستقیم همش ابراز عشق میکرد و با اینکه دوسش دارم خسته شدم از مستقیم و رک و راست حرف نزدنش و گفتم پیام نده دیگه..۲ ۳ باری اینکارو کرده بودم و هر دفعه باز بعد ۲روز پیام داده بود ،حرف درسی و...به خاطر کرونا نمیشد خیلی سر صحبت رو باز کنه و الان تو این ۱۳ روز ۴ روز پیام داده ..۱بار روز ۶ ام..۱سلام و سین نکردم...۳ روز بعدش ندشته چرا کلاس مجازی شرکت نمیکنی...باز دیروز نوشته اسممو صدا کرده! منم هیچکدومو تو ۱۴ روز سین نکردم.چیکار کنم باهاش که حرف نمیزنه..بهشم گفتم رابطه بی هدف و..نمیخوام..اوتم همش میگه تو بگو چا کنم.خجالتیه هاااا ولی از طرفی نمیدونم نمبخواد رابطه جنبه جدی بگیره یا اصلا چشهههه! پنجشنبه یا جمعه میخوام پیاماشو سین کنم چطوری باهاش رفتار کنم واقعا؟من خیلی مستقیم نمیتونم بگم بهش چیزی و اونم خودشو میزنه اون راه ..اما تو این مدتم که گفتم پیام نده باز داده

ترفتد همه دخترها من خواستگار دارم😁😁😂😂

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ترفتد همه دخترها من خواستگار دارم😁😁😂😂

این سنش ۲۹ سالشه و نمیشه با این شیوه ها و واقعا هم انقدر تو این ۱سال داشتم و رد کردم..چون اصلا به دلم نبودن و از طرفی از این تقریبا خوشم پیومد و همه رو هم بهش گفتم ...هی اونم اولا هول میکرد و پیگفت چی گفتی و...منم واقعی چون بود عکس اسکرین شات میدادم و بعدم میگفتم نه...الان فکر کنم خیالش راحت شده که من جوابم به همه نه😅در حالی که همه اون آدنا تو دقیقه اول به دلم نشستن یا..و منم اجازه نمیدم بعد دو روز میگم نه😂همه هم هپدانشگاهی و همکارند..ما هر دو دانشجو پزشکیم

2731
این سنش ۲۹ سالشه و نمیشه با این شیوه ها و واقعا هم انقدر تو این ۱سال داشتم و رد کردم..چون اصلا به دل ...

پس روش بی محلی را پیش بگیر کلا

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
حالا شایذ قصد جدی نداره همینجوری محض فان و دوستی

به خدا نمیدونم

اخه فان چی.هر شب هر شب پیام در حالی که هیچ صحبت عشقی و محرک و...نیست .خب بره با اینهمه دختر دوست شه فانم هست ..همش فقط تو ارامشمی..اما خب بعد ۱سال بسه ارامشتم بعدش چی؟من خیلی خیلی صبور و مهربونم 

پس روش بی محلی را پیش بگیر کلا

۱۴روزه حتی سین حکردم پیام رو.میگم خسته شدم فردا کرونا تموم میشه تو بخش باهمیم زشته.فردا پسفردا باز پیام داد چیکار کنم؟مسخوام ج بدم...این چقدر گیجه اخهههه😑😑🙄حرفی داری بزن...نداری برو با یکی دوست شو...واقعا نمیفهممش

2738
۱۴روزه حتی سین حکردم پیام رو.میگم خسته شدم فردا کرونا تموم میشه تو بخش باهمیم زشته.فردا پسفردا باز پ ...

خخخخ خب سرد جواب بده رسمی زیاد محل نده رفتارت را نسبت ب قبل کلا عوض کن باهاش

شاید قصد‌ش ازدواج نیست فقط یه همصحبت میخاد، هم قولی بت نداد که سرزنشش کنی 

اینم هستتتت..اما منم هزاربار گفتم و میشناستم ۲ساله تو کلاس که اصلا رابطه ای با پسرها ندارم ..خب چرا نمیره با یکی دوست شه‌؟الان اینا مهم نیست

م..من فردا چجوری رفتار کتم؟همچنان سین نکنم؟جواب ۱کلمه ای بدم...مطرح کنم چیزی...چیکار کنم

۱۴روزه حتی سین حکردم پیام رو.میگم خسته شدم فردا کرونا تموم میشه تو بخش باهمیم زشته.فردا پسفردا باز پ ...

ب نظرم مث خودش باش...حالا ج پیامشو بده پیام داد..در حد معمولی ....چ ایرادی داره ب چشم ی همکار نگاه کن ن کسی ک عاشقته و...

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
خخخخ خب سرد جواب بده رسمی زیاد محل نده رفتارت را نسبت ب قبل کلا عوض کن باهاش

اولا که سرد جواب میدادم میگفت باهام بداخلاق نشوووو..این ۲ماه اخر ازش بدم میومد دیگه زورکی پیام میدادم اونم عینننن هر روز لاقل شده ۱سلام بکنه پیام میداد..‌من اذیت میشم یکی هر شب بگه سلام خوبی چه خبر...همینم وابستگی رو نگه میداره...کاش اینم خجالتی نبودددد واقعا یا میگفت آقا من تنهام هدفم فقط همکلاسیه و گاهی درد و دل...انقدر متناقض که من نمیفهممش

ب نظرم مث خودش باش...حالا ج پیامشو بده پیام داد..در حد معمولی ....چ ایرادی داره ب چشم ی همکار نگاه ک ...

این دید و ۶ماه قبل بهش داشتم...انقدر پیام داد و حرف زد و تو کل دانشگاه با هم بودیم تو بخشها..که خب آدمه دیگه آدم وابسته میشه..الان نمیتونم واقعا اذیت میشم

این دید و ۶ماه قبل بهش داشتم...انقدر پیام داد و حرف زد و تو کل دانشگاه با هم بودیم تو بخشها..که خب آ ...

پس همینارو بهش بکو...بگو من از رابطه بی هدف خوشم نمیاد...هدفت چیه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
پس همینارو بهش بکو...بگو من از رابطه بی هدف خوشم نمیاد...هدفت چیه

😅😅شاید خندت بگیره...بهش گفتم میگه زهرا تو بگووو...😑یعنی میخوام بزنم تو سرم...میگه تو کمک کن چیکار کنم؟اخر بهش گفتم که اقاااا از جانب من نمیبینی رفتارم نسبت به کل کلاس باهات فرق دارههههه یعنی ۱چیزی هست دیگه...گفت خب مال منم فرق داره😑گفتم خب!گفت خب بازم بگو 😂منم ۱کم بهش گفتم،گفت حالا نتیجه بگیر...گفتم میخوای ۱ذره زحمت به خودت بدی؟اونم گفت این موضوع خیلی مهمه باید حالم بهتر شد بعد کرونا با هم بحرفیم...گفتم اوکی...خب من انتظار داشتم رفتارش بعد اونشب ۱کم عوض شه..درسته خجالتیه..اما باز هر شب پیام..سلام‌خوبی..خانواده خوبنددددد🤢🤮منم قاطی کردم گفتم دیگه نمیتونم و بهم پیام نده و....که باز پیام داده🙄

2706