2737
2734

شاید یوقت عفونت کرده باشی،چقد میگذره از سزارینت؟ برو دکتر حتما اینطوری بمونی بدنت کم میاره،دکتر نیاز باشه قرص آهن میده،من بعد سه ماه هنوز دارم قرص آهن و کلسیم و روی و زینک و ویتامین های سی و آ و د میخورم دکترم خیلی حساسه و نمیزاره بدنم ضعف کنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید یوقت عفونت کرده باشی،چقد میگذره از سزارینت؟ برو دکتر حتما اینطوری بمونی بدنت کم میاره،دکتر نیاز ...

۵ماهه پیش همان دکترکه عملم کردبرم من هیچ قرصی بعدعمل نخوردم وموهای سرم هم شدیدمیادپایین

2731
۵ماهه پیش همان دکترکه عملم کردبرم من هیچ قرصی بعدعمل نخوردم وموهای سرم هم شدیدمیادپایین

اره دکتری که عمل کردی باید ازت آزمایش میگرفت،من دوماه بعد زایمانم آزمایش داشتم که ببینم ویتامین هام تامین شده یا نه؛که افتاد اسفند و کرونا و... بخاطر همین ندادم ولی قرص هامو قطع نکرد تا مطمئن بشه،

من اتفاقا موهام هیچی نریخته و تازه زیادترم شده کلی خدا دکترمو خیر بده از وقتی رفتم پیشش حتی یکمم ضعف ندارم دیگه و عالی شدم قرص هایی که گفتم ترکیبی هستن که میخورم و مناسب وضعیت منه که ویتامین هام خیلی کم بود همه چیزم و قرص آهن قوی میخورم،

برو اگر دکترت ننوشت عوضش کن باید بفکر خودت باشی اینطوری اذیت میشی

اره دکتری که عمل کردی باید ازت آزمایش میگرفت،من دوماه بعد زایمانم آزمایش داشتم که ببینم ویتامین هام ...

میشه لطفا  عکس از قرصاتون بزارید؟ منم ۴ ماه از زایمانم  میگذره و ریزش موی شدید و ضعف دارم.

میشه لطفا  عکس از قرصاتون بزارید؟ منم ۴ ماه از زایمانم  میگذره و ریزش موی شدید و ضعف دارم.

۱. فروفورت دئودنال 

۲. calmerz (کلسیم و منیزیم و زینک و ویتامین دی3 داخلشه)

۳.سورین ( زینک سولفات)

۴. ویتامین a50000

5.ویتامین c 500

6.ویتامین  d50000

7.زینک پلاس

عزیزم من اینارو مصرف میکنم،ولی میگم که من آزمایش دادم خیلی کمبود ویتامین داشتم شاید برای شما یوقت بد باشه و دوز مصرفش فرق کنه؛البته ویتامین ضرر نداره ولی بازم احتیاط کن و خواستی بگیری از دکتر داروخانه بپرس بازم،اگر بخوای میگم چطوری میخورمشون چون هر روز نیست بعضیاشون

میشه لطفا  عکس از قرصاتون بزارید؟ منم ۴ ماه از زایمانم  میگذره و ریزش موی شدید و ضعف دارم.

البته بگم من قرص هامو دکتر از هفته 20 بارداری برام شروع کرد الان دوماه و 20 روزه تقریبا گذشته هنوز میخورم تموم نشده هنوز قرصام، چون خیلی ضعف داشتم آزمایش دادم و بعد اون که قرص هارو داد دیگه هیچ ضعف و اذیتی نداشتم خیلی خوب شدم،ان شاءالله شمام زوده زود خوب بشید

2738
عزیزم ممنونم از توضیحاتت.من تا حالا آزمایش برای ویتامین آ و زینک ندادم. 

به دکترت بگو بنویسه من خودم ویتامین دی و ب و زینکم شدیدا پایین بود عدداشو یادم نیس فقط ب که از 500 ماا من 12 بود یادمه که گفت عمده ضعفم از اونه و فکرکنم 5 یا 7 تا آمپول نروبین نوشت زدم 

نروبین هم برای ضعف خیلی عالیه ها