2737
2734
عنوان

قسط و اجاره هاتون چی میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 47 پست
همش دروغه وام ازدواج بخشیدن مسکن وغیره رونه

نه منظورم اجاره خونه هست اگه خودشون نبخشیدن ازشون بخواین

چون توی منطقه ما اجاره ها بالا هست صاحبخانه ها بخشیدن 

حتی اجاره مغازه ها

زمين گروه مثل تاس ى روز حكم ميكنى ى روز التماس حواست به روزى كه حكم ميكنى باشى♻️
بابام خیلی کمک کرده ولی شوهرم غرور داره دوست نداره زیاد بابام کمک کنه ولی پدرشوهرم یاد ندارم یه هزار ...

قطعا اینجوری بهتره و هیچ منتی سرتون نیست..خدا پشتیبانتون باشه👌

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چراگفتن کرونااومده به ماچه ماه پیشودادیم این ماهم بایدبدیم مغازه ای که یه ماه کامل بسته بوده رو

واقعا بعضی ها اصلا درک ندارن

زمين گروه مثل تاس ى روز حكم ميكنى ى روز التماس حواست به روزى كه حكم ميكنى باشى♻️
والا ما ک ب روال قبل داریم زندگیمونو میکنیم ...شوهرم سرکارشو میره نره هم باز هم بابام حقوقشو میده .. ...

شماقشر مرفه جامعه ای😄😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
چقد حقوق دارین ک یک ونیم اجاره میدین.؟ببخش منو دوست نداشتی جواب نده

شوهرم آرایشگره 

ماهی ۴ کارمیکنه

اما این دوماهه کارش کساده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
شماقشر مرفه جامعه ای😄😄😄

🤣🤣🤣🤣 

نه بابا قسط وام ازدواج و بیمه هست ولی دیگه عادی شده برامون😊 

البته عید امسال بابامو شوهرم نفری یه تومن عیدی دادن نگه داشتم ی موقع لازم شد خرج کنیم

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

قسط هامون که بانک خودش از حسابمون کسر کرده, اجاره ها رو واسه خونه رو دادیم واسه کارگاه مونده, البته اونم پیشاپیش چک دادیم بهش احتمالا برگشت بزنه, ماهی ده تومن اجاره و قسطمونه, همسرم فقط ۱ روز خونه موند.

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
🤣🤣🤣🤣  نه بابا قسط وام ازدواج و بیمه هست ولی دیگه عادی شده برامون😊  البته عید امسال ...

آره قسط و قرض که چاشنی همه زندگیهاست

خوش باشید گلم

آره قسط و قرض که چاشنی همه زندگیهاست خوش باشید گلم

اره مخصوصا وام ازدواج ک لامصب تموم نمیشه

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
خدایی این مقدار اجاره برا درامدتون زیاده خدا انشاللهبهتون برکت بده

آره والله چاره ای نیست 

کنارش گاهی خرید وفروش ماشین میکنه...

صاحبخونه ها هم اکثرا اجاره میخوان

2706