2737
2734
عنوان

موندنیه یا رفتنی؟😔

396 بازدید | 12 پست

خانوما من باردارم..دکترم با احتساب اولین روز آخرین پریودی گفت ۹ هفته هستم و ویار خیلی شدیدی دارم.امروز رفتم سونو و دکتر گفت ۶ هفته هستم و ضربان نداره...ازم‌پرسید خونریزی یا لک بینی داشتم یا نه که گفتم نه

توی بارداری قبلیم از ۹ هفته ویارم شروع شد و توی ۶ هفتگی هیچ ویاری نداشتم.به نظرتون نینی موندنیه یا نه؟!؟!😔

تجربه مشابه داشتین؟؟

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نمیدونم ولی شنیدم بعضیا قلبشون دیر تشکیل میشه و ایراد نیست مگراینکه کلا تشکیل نشه 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
2738

انشاالله که موندنیه.به خودت استرس وارد نکن فکرای بدهم نکن..من یادمه رفتم سونو گفتن خانم بچت مرد باید سقط شه.برو بیمارستان..اومدم بیرون رفتم یجای دیگه اونجاهم گفتن به احتمال زیاد ازبین رفته ولی میخای برو فلان جا..سه روز موندم تا نوبتم بشه. رفتم دکتره گفت ببین صداش چه قشنگه؟؟؟ضربانش😄..پس هرچیز بد رو ازخودت دور کن انشاالله که فندوق کوچولوت صحیح و سالم باشه

تا 8 هفته تشکیل میشه قلبش..هنوز زوده

آخه سن بارداریم ۹ هفته باید باشه😔 شدت ویارمم به اندازه همین ۹ هفته ایناست...

انشاالله که موندنیه.به خودت استرس وارد نکن فکرای بدهم نکن..من یادمه رفتم سونو گفتن خانم بچت مرد باید ...

آخی😍سلامت باشه💚