2410
2553
عنوان

بیاید فیلم سینمایی

158 بازدید | 15 پست

سلام حالتون خوبه؟

توی این دوران قرنطینه برای اینکه حوصلمون سر نره بهتره فیلم ببینیم دیگع.

فیلم سینمایی که رایگان باشه تو اینتر نت رو معرفی کنید.مرسی از همتون.

چند تا شو خودم بگم:کاتیوشا،لاک قرمز ،پارادایس،لونه زنبور،دشمن زن،4انگشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سخنرانی پادشاه رو دیشب دیدیم خیلی خوب بود

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2720

مریخی 

مسافران 

تلقین 

من ب زبان اصلی دیدم‌اما دوبله هم داره

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

Mulholland drive

Shutter island

Interstellar

Requiem for a dream

Seven

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

سلام گلم خارجی نمیبینی???

ازایرانیا من رگ خواب و نیمه شب اتفاق افتاد وکارگرساده نیازمندیم وهفت ماهگی  توروبیکا دیدم

پیشنهادمیکنم ازبین فیلم های خارجی 1917رو ببینی ک یه شاهکاره 

خودمم میخوام مینی سریال چرنوبیل رو ببینم 

دلم دست خودت خداجون.  
2714
سخنرانی پادشاه رو دیشب دیدیم خیلی خوب بود

موضوعش چیه عزیزم؟همسر من خوره فیلم هست میخوام خوشحالش کنم  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
سلام گلم خارجی نمیبینی??? ازایرانیا من رگ خواب و نیمه شب اتفاق افتاد وکارگرساده نیازمندیمچ توروبیکا ...

برام فرقی نداره اگه خوب باشه میبینم.

بهت پیشنهاد میکنم تایتانیک رو هم ببینی 

موضوعش چیه عزیزم؟همسر من خوره فیلم هست میخوام خوشحالش کنم    

درباره ی پدر ملکه ی انگلیس هست 

داستانش واقعیه 

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
درباره ی پدر ملکه ی انگلیس هست  داستانش واقعیه

چه عالی، خودمم مشتاق شدم.ممنون بانو  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
اینا ایرانین؟    

خیر

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706