2726
عنوان

تنبلی تخمدان وپوست

196 بازدید | 36 پست

کسی هست بخاطرمشکلش دکترپوست رفته باشه امابعد یمدت جوشاش برگشته باشن؟خیلی ناراحتم.من کلی هزینه کردم برای پوستم یک سال خوب بودم الان دارم ب همون روال قبل برمیگردم😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برامن که هیچ وقت انگار نمیخواد خوب شه کمتر شده ولی خوب نشده

من یک ساله که از دکتررفتنم میگذره همزمان هم دکترپوست رفتم هم دکتر زنان هرکدوم داروهای جدا دادن یکسال خوب بودم طوری ک هرکسی میدید میگفت کاملا خوب شدی پوستم خیلی صاف شد الان نزدیک به ده روزهستش که دارم هرروز بیشتربه روال قبل برمیگردم واضافه میشه

من یک ساله که از دکتررفتنم میگذره همزمان هم دکترپوست رفتم هم دکتر زنان هرکدوم داروهای جدا دادن یکسال ...

من خیلی وقته دیگه دکتر پوست نرفتم آخرین بار سه سال پیش رفته بودم😁اون موقع پوستم خیلی بهتر شده بود ولی بعد که ول کردم بازم جوش میزنم 😑😑

آره من کلی خرج کردم انواع کرم وژل گرون قیمت اما فایده نداشت. من تمام عمرم رو استرس داشتم بخاطر همین ...

چراهیچ درمانی نداره آخه😢من مجردم زمانی ک دکتررفتم بهم گفت که pcoیاهمون تنبلی تخمدان نوع یک داری یعنی از دوران جنین بهت منتقل شده و بعدن بارداریتو دچارمشکل خواهدکرد😢

من خیلی وقته دیگه دکتر پوست نرفتم آخرین بار سه سال پیش رفته بودم😁اون موقع پوستم خیلی بهتر شده بود و ...

دقیقا من الان همینطورم.دکترم بهم گفت دکترزنان هم حتما برو واسم ال کارنیتین و ویتاگنوس نوشت ی مدت خیلی عالی بودم نمیدونم چرا داره برمیگرده بااینکه پری و دم چندان نامنظم نیست.قبلا نامنظم تر بود

وای منم مشکلم همینه لایکم کن اگه ج دادن بیام بخونم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
چراهیچ درمانی نداره آخه😢من مجردم زمانی ک دکتررفتم بهم گفت که pcoیاهمون تنبلی تخمدان نوع یک داری یعن ...

منم بخاطر استرس هم پریودی نامنظم شده. و هم موهام داغون شده. بخدا یادم نمیاد یه روز با فکر آسوده سپری کرده باشم خودم دیگه بریدم و خسته شدم

خدا نگاه نکن به جرم من نگاه بکن به کرمت              
بله فقط صورتم..علائمش چندتادونه موی زائد زیرچونه جوش و نوسان بی دلیل وزن

ممکنه کسی جوش بزنه و چند تا دونه موی زایدزیر چونه داشته باشه ولی تخمدونهاش تنبل نباشن؟

چون پریود من کاملا منظمه ولی جوش می زنم و موی زاید چند تا دونه دارم 

توی آزمایش مشخص شد تنبلی دارید؟

میشه بفرمایید چه آزمایش هایی دادید

منم بخاطر استرس هم پریودی نامنظم شده. و هم موهام داغون شده. بخدا یادم نمیاد یه روز با فکر آسوده سپری ...

متاسفانه ریزش مو.جوش و چاقی علائم بارزشه من خیلی رعایت میکنم که چاق نشم اما جوش هایی ک ظاهرمیشن اعتماد به نفس آدمو کم میکنن من تیر خلاصیو دقیقازمانی خوردم که دکترم بهم گفت ممکنه باردارنشی😢

دقیقا من الان همینطورم.دکترم بهم گفت دکترزنان هم حتما برو واسم ال کارنیتین و ویتاگنوس نوشت ی مدت خیل ...

من یه مدت قرص جلوگیری میخوردم اون خیلی تاثیر داش ولی عوارضش زیاده نمیشه که همیشه خورد

2706