2737
2734
عنوان

خسته شدم دیگه😭😭مامانااا کمککککک

336 بازدید | 74 پست

از دست پسرم خسته شدم

۳ماه و ۱۰روزشه 

مدام میخواد بغل باشه

😭😭😭

امروز تاخونه مامانم رفتم از پارسال تاحالا نرفته بودم انقددددد گریه گریه کرد که داشت خفه میشد دیگه انقد گریه کرد و جیغغغغغغ زد که گفتم الان بمیرهههه

سری برگشتیم خونمون 😭😭😭گذاشتمش توی تابش اروم شد میخواد فقط خونه باشه بغل باشه توی تابش باشه دیوووونم کرده خیلیییی حسااااااس و لج بااااااز و گریه و جیغغغغ جیغووووی خدایا چیکار کنم 😭😭😭

من خودم و شوهرم فوق العاده ساکت و مظلومیم نمیدونم چرا پسرم این مدلی وحشت ناکهههه 

انگارررر عصبیییی 😭😭😭😭😱

کسی تجربه دارررره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

گلم بچه داری خیلی سخته

شانس تو کوچولوت یکم بیقراره

بغلش کن نوازشش کن و موقع شیر دادن سوره هایی از قران ک حفظی رو بخون تا آرامش داشته باشه....

خودت هم این شرایط روتحمل کن و عصبی نشو ،رو شیرت اثر میذاره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
بچه سه ماهه لج بازه؟!

اخه نه دلش درد میکنه نه گشنشه نه هیچ میخواد حرف حرف خودش باشع باید توی تابش بخوابه میخواد توی خونه باشه هیچ جا نره خیلییی بد اخلاق و عصبی نمیدونم چیکار کنم نمیدونی چه جوری گریه میکنه انگاری انقدددد زدنش که نفسش بالا نمیادد

عزیزم به تابش عادت کرده پسرم منم هرجامیرم پتوشومیبرن سه سالشه حتی اگه هواداغ باشه توعروسی هرجامیرم پتوپستونکشومیبرم بچه خواهرم هم به تابش عادت داشت هرجامیرفت واسش درست میکرد

2706