2726
عنوان

امروز متتتتتتتتنفر شدم از خانوادم....

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 58 پست
نه همینجوری بین خودشون نوشتن چی به چی بشه هیچی رسمی نشده هنو

آهان، پس بهشون بگو منم سهمم رو میخوام، پس یعنی هيچ کاری عملا نمیتونن بکنن، فقط حواست باشه موقع انحصار وراثت به هیچ چیزی رضایت ندی تا سهمت رو نگرفتی،خیالت راحت اگر به اسمشون چیزی نشده هیچ کاری نمیتونن بکنن فقط میخوان تو رو تو رودروایسی بزارن برا بعدا که اصلا زیر بار نرو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا مادرت هیچی نمیگه؟! یعنی به مادرتم چیزی ندادن؟! 

به مادرم خونه ای که توشه دادن برا خودش اونم یه ۳۰۰ تومنی میکنه 

عزیزان من کاربریم واسه سال ۹۷ این کاربری جدیدمه❤❤❤❤
نه زمین و مغازس همش

بنظرم گذاشتن که بعدا بهت بدن 

مگه میشه همچین چیزی

چه ربطی به ازدواجت داره میتونی سرمایه گذاری کنی جایی  

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
2728
آهان، پس بهشون بگو منم سهمم رو میخوام، پس یعنی هيچ کاری عملا نمیتونن بکنن، فقط حواست باشه موقع انحصا ...

مرسی ازت نازنینم

عزیزان من کاربریم واسه سال ۹۷ این کاربری جدیدمه❤❤❤❤
خجالتی میکشم بقران  

واسه چی خجالت میکشی مگه حق قانونی ت نیست؟ ارث هم برای پسره هم برای دختره...وقتی اونا خجالت نمیکشن حق تو رو بالا بکشن توهم قانونی اقدام کن...اگه باخودشون مطرح کنی و سعی کنی بین خودتون خونوادگی حل کنی بازم کم میدن از طریق قانون اقدام کن جدی بگیرنت یه قرونم کوتاه نیا...فردا تو زندگی کم آوردی تفم نمیندازن کف دستت

من عاشق داستانهایی هستم که در پایان زن ها خودشان ، خودشان را نجات میدهند.👠💄👒

یعنی چی شما اگه شوهر میکنی اونام زن دارن بعدم پول خودته اگر دوست داشته باشی میتونی بدی به هر کی دلت خواست

شما اول مخالفت کن با این حرف بگو که قبول نداری و این حرف نه شرعیه نه قانونی در درجه اول سعی کن با صحبت اگر قبول نکردن قانونی 

فکر نمیکنم احتیاج به شکایت باشه چون از نظر قانونی بدون امضا و رضایت شما که نمیشه تقسیم کرد اگر اموال به اسم خود پدرتون بوده باید مراحل قانونیش طی بشه انحصار وراثت و این چیزا به حرف که نیست

گلی هنو دفتری ننوشتن  که قرار داد اینا بنویسن فهلا یه حرفی بین خودشون زدن امشب من باید با همشون ...

افرین 👌👌👌 تو دیگه تواین زمینه هم تحصیل کرده ای نذار تواین دنیا کسی حقتو بخوره دورازجونت بچه پرورشگاهی ک نبودی اورده باشنت.توام دختر باباتی و حق یه دخترسهمی داری...روح پدرتم شاد

اول باهاشون آروم حرف بزن بگو حقمه ..یعنی چی میدم به شوهرم همینطور ک شما میدین به خانماتون...اگرمتقاعد نشدن برو شکایت ...تاجاییکه میتونی شکایت نکن نزار باهات بد بشن بلاخره برادرن و بدردت میخورن و اگر با حرف متقاعد نشدن یه بزرگیو واسطه کن مرحله اخر شکایت کن